اخبار > قدردانی سرپرست فرمانداری شهرستان بستک از زحمات مدیریت و مجموعه شبکه بهداشت و درمان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٤٦٠ 

 تاریخ:1401/02/21 


قدردانی سرپرست فرمانداری شهرستان بستک از زحمات مدیریت و مجموعه شبکه بهداشت و درمان

دکتر بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک ضمن تبریک هفته سلامت و با توجه به اهمیت دو مقوله امنیت و سلامت در جامعه از زحمات و تلاشهای دکتر فیروزی مدیر شبکه بهداشت و درمان و کارکنان این مجموعه بالاخص در ایام شیوع بیماری کرونا قدردانی نمود

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، جلسه شورای سلامت شهرستان به ریاست دکتر بستان سرپرست فرمانداری و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در ابتدای این جلسه ضمن تبریک هفته سلامت و با توجه به اهمیت دو مقوله امنیت و سلامت در جامعه از زحمات و تلاشهای دکتر فیروزی مدیر شبکه بهداشت و درمان و کارکنان این مجموعه بالاخص در ایام شیوع بیماری کرونا قدردانی نمود.

دکتر بستان در ادامه این جلسه با اشاره به موارد تلخ و ناخوشایند غرق شدگی در سالهای گذشته بیان داشت:متولیان امر ضمن نظارت و پیگیری، نسبت به درب دار نمودن کلیه آب انبارها جهت جلوگیری از حوادث ناگوار بویژه برای کودکان اقدام نمایند.

وی افزود: با توجه به اینکه آموزش و پرورش نقش مهمی در ارتقا سلامت دانش اموزان دارد،مدیران آموزش و پرورش، آموزش‌ توصیه های ایمنی برای دانش اموزان را در دستور کار قرار دهند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک همپنین بر مجهز نمودن ادارات به وسایل ایمنی از جمله کپسول آتش نشانی تأکید نمود.

در ادامه دکتر فیروزی در خصوص برنامه های هفته سلامت (17لغایت 23اردیبهشت ) با تاکید به روز شمار هفته (دوشنبه نوزدهم اردیبهشت ) تحت عنوان نقش مردم ، مسئولین و سمن ها در حوادث و بلایا بطور خاص در مورد حوادث ترافیکی ، سوختگی و غرق شدگی به ایراد سخن پرداخته و راهکارهای لازم را ارائه نمود.

در پایان این جلسه و از سوی مدیران آموزش و پرورش بستک و جناح به مناسبت هفته سلامت از مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تقدیر شد.


.انتهای پیام


خروج