دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠
آخرین اخبار
آیین تکریم مادران و همسران شهدای شهرستان برگزار شد
تکریم ارباب رجوع توسط مدیران و کارکنان دستگاهها بیش از گذشته صورت گیرد
به دنبال شیوع سویه جدید ویروس کرونا (امیکرون) محدودیتهای جدید کرونایی در شهرستان اجرا خواهد شد
بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان بستک از روستاهای منطقه گوده/دیدار با سادات کنچی
بازدید میدانی بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک از منطقه فرامرزان جهت بررسي و ارزیابی خسارات‌ ناشی از سیل
مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بستک برگزار شد
لزوم تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم در ادارات به صورت ویژه‌/تعامل و همکاری همه جانبه دستگاه‌ها با شبکه بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا/۱۰ دیماه آخرین مهلت ثبت نام کپسول گاز مایع وحضور نماینده شرکت نفت،روزهای پنجشنبه در فرمانداری و پاسخگویی به مشکلات مردم
ارائه خدمات در ادارات شهرستان منوط به داشتن کارت واکسن است
جلسه هماهنگی قبل از شروع اجرای پروژه گازرسانی به شهر کوهیج و روستاهای کوخرد،هرنگ،خلوص،گتاو، فاریاب،نهند و صنایع در مسیر
قبل از هر گونه بحران احتمالی، سالن و مدارسی که بهترین شرایط و دسترسی برای اسکان اضطراری در کوتاهترین زمان ممکن را دارا هستند مشخص شوند
مراسم یوم الله ۱۳ آبان در بستک برگزار شد
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بستک به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبانماه
با مدیریت شبکه بهداشت و درمان،تیم هایی برای نظارت و سرکشی مستمر از تمامی صنوف و مکانهای تفریحی،گردشگری و سفره خانه ها تشکیل گردد.
دیدار رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان بستک و پرسنل این اداره با سرپرست فرمانداری شهرستان بستک
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بستک به مناسبت هفته تربیت بدنی
اخبار > جلسه هماهنگی قبل از شروع اجرای پروژه گازرسانی به شهر کوهیج و روستاهای کوخرد،هرنگ،خلوص،گتاو، فاریاب،نهند و صنایع در مسیر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٤٩٥ 

 تاریخ:1400/09/15 


جلسه هماهنگی قبل از شروع اجرای پروژه گازرسانی به شهر کوهیج و روستاهای کوخرد،هرنگ،خلوص،گتاو، فاریاب،نهند و صنایع در مسیر

جلسه هماهنگی قبل از شروع اجرای پروژه گازرسانی به شهر کوهیج و روستاهای کوخرد،هرنگ،خلوص،گتاو، فاریاب،نهند و صنایع در مسیربه ریاست جابر محققی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در این جلسه ضمن تشکر از حضور مسئولین شرکت گاز در شهرستان بستک ودغدغه آنها نسبت به ایجاد فضای زیر ساختی در سطح استان منجمله شهرستان بستک، به پیگیری های نماینده مردم غرب هرمزگان و تأکیدات استاندار برای تأمین زیر ساختهایی که باعث افزایش توان اقتصادی می شود اشاره نمود و افزود:توسعه خط گاز امر مبارکی است که اجرای عملیات گاز رسانی موجب می شود بخش عمده ای از مشکلات صنایع در سطح شهرستان مرتفع گردد.

مهندس محققی هدف اصلی از تشکیل جلسه هماهنگی را اتخاذ تصميمات لازم جهت تسريع در انجام پروژه و پيش بيني هاي لازم براي جلوگيري از بروز مشكلات براي مردم روستاهاي محل اجراي پروژه عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: پرونده اراضی مستثنیات مردم که در طول خط قرار می گیرند تشکیل و شرکت گاز خسارات وارده را جبران نماید. البته در مواردی که خط لوله از اراضی کشاورزی عبور می نماید منعی برای کشاورزی بر روی محدوده خط گاز وجود ندارد.

معاون عمرانی فرماندار در پایان آمادگی مجموعه فرمانداری و بخشداری ها،مسئولین دستگاه های اجرایی، شوراها و دهیاران با شرکت گاز برای توسعه و رونق شهرستان را اعلام داشتند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.