دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠
آخرین اخبار
آیین تکریم مادران و همسران شهدای شهرستان برگزار شد
تکریم ارباب رجوع توسط مدیران و کارکنان دستگاهها بیش از گذشته صورت گیرد
به دنبال شیوع سویه جدید ویروس کرونا (امیکرون) محدودیتهای جدید کرونایی در شهرستان اجرا خواهد شد
بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان بستک از روستاهای منطقه گوده/دیدار با سادات کنچی
بازدید میدانی بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک از منطقه فرامرزان جهت بررسي و ارزیابی خسارات‌ ناشی از سیل
مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بستک برگزار شد
لزوم تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم در ادارات به صورت ویژه‌/تعامل و همکاری همه جانبه دستگاه‌ها با شبکه بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا/۱۰ دیماه آخرین مهلت ثبت نام کپسول گاز مایع وحضور نماینده شرکت نفت،روزهای پنجشنبه در فرمانداری و پاسخگویی به مشکلات مردم
ارائه خدمات در ادارات شهرستان منوط به داشتن کارت واکسن است
جلسه هماهنگی قبل از شروع اجرای پروژه گازرسانی به شهر کوهیج و روستاهای کوخرد،هرنگ،خلوص،گتاو، فاریاب،نهند و صنایع در مسیر
قبل از هر گونه بحران احتمالی، سالن و مدارسی که بهترین شرایط و دسترسی برای اسکان اضطراری در کوتاهترین زمان ممکن را دارا هستند مشخص شوند
مراسم یوم الله ۱۳ آبان در بستک برگزار شد
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بستک به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبانماه
با مدیریت شبکه بهداشت و درمان،تیم هایی برای نظارت و سرکشی مستمر از تمامی صنوف و مکانهای تفریحی،گردشگری و سفره خانه ها تشکیل گردد.
دیدار رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان بستک و پرسنل این اداره با سرپرست فرمانداری شهرستان بستک
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بستک به مناسبت هفته تربیت بدنی
اخبار > ارائه خدمات در ادارات شهرستان منوط به داشتن کارت واکسن است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٤٩٦ 

 تاریخ:1400/09/16 


ارائه خدمات در ادارات شهرستان منوط به داشتن کارت واکسن است

سرپرست فرمانداری بستک در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان تأکیدکرد:ارائه خدمات در ادارات شهرستان منوط به داشتن کارت واکسن است

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان بستک به ریاست قسوریان سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور احمدی دولخانی معاون ایشان و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری بستک با توجه به مقاومت برخی افراد در تزریق واکسن علیه کرونا اظهار داشت: ارائه خدمات در ادارات شهرستان منوط به داشتن کارت واکسن است ودرغیر اینصورت ادارات ودستگاههای خدمات رسان نسبت به ارائه خدمات به افرادی که واجدشرایط واکسن هستند واز زدن واکسن امتناع مینمایند خودداری نمایند.زیرا سهل انگاری این افراد باعث می شود سلامت سایر افراد،به خطر بیفتد.

قسوریان در ادامه نقش روابط عمومی ها و تعامل با خبرنگاران و اصحاب رسانه، در خصوص افزایش آگاهی های عمومی و تقویت روند اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی در مقابله با کرونا را بسیار موثر دانست.

رئیس ستاد مقابله با کرونا شهرستان بستک افزود: آموزش و پرورش باید دانش‌آموزانی را که واکسینه نشده‌اند را شناسایی کند و تدابیری اندیشیده شود که این تعداد نیز واکسینه شوند.

همچنین در این جلسه مدیرشبکه بهداشت و درمان گزارش کاملی از آخرین وضعیت روند بیماری کرونا در شهرستان و آمار واکسیناسیون در شهرها و روستاها را ارائه نمود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.