دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠
آخرین اخبار
آیین تکریم مادران و همسران شهدای شهرستان برگزار شد
تکریم ارباب رجوع توسط مدیران و کارکنان دستگاهها بیش از گذشته صورت گیرد
به دنبال شیوع سویه جدید ویروس کرونا (امیکرون) محدودیتهای جدید کرونایی در شهرستان اجرا خواهد شد
بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان بستک از روستاهای منطقه گوده/دیدار با سادات کنچی
بازدید میدانی بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک از منطقه فرامرزان جهت بررسي و ارزیابی خسارات‌ ناشی از سیل
مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بستک برگزار شد
لزوم تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم در ادارات به صورت ویژه‌/تعامل و همکاری همه جانبه دستگاه‌ها با شبکه بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا/۱۰ دیماه آخرین مهلت ثبت نام کپسول گاز مایع وحضور نماینده شرکت نفت،روزهای پنجشنبه در فرمانداری و پاسخگویی به مشکلات مردم
ارائه خدمات در ادارات شهرستان منوط به داشتن کارت واکسن است
جلسه هماهنگی قبل از شروع اجرای پروژه گازرسانی به شهر کوهیج و روستاهای کوخرد،هرنگ،خلوص،گتاو، فاریاب،نهند و صنایع در مسیر
قبل از هر گونه بحران احتمالی، سالن و مدارسی که بهترین شرایط و دسترسی برای اسکان اضطراری در کوتاهترین زمان ممکن را دارا هستند مشخص شوند
مراسم یوم الله ۱۳ آبان در بستک برگزار شد
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بستک به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبانماه
با مدیریت شبکه بهداشت و درمان،تیم هایی برای نظارت و سرکشی مستمر از تمامی صنوف و مکانهای تفریحی،گردشگری و سفره خانه ها تشکیل گردد.
دیدار رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان بستک و پرسنل این اداره با سرپرست فرمانداری شهرستان بستک
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بستک به مناسبت هفته تربیت بدنی
اخبار > لزوم تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم در ادارات به صورت ویژه‌/تعامل و همکاری همه جانبه دستگاه‌ها با شبکه بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا/۱۰ دیماه آخرین مهلت ثبت نام کپسول گاز مایع وحضور نماینده شرکت نفت،روزهای پنجشنبه در فرمانداری و پاسخگویی به مشکلات مردم


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٥٦٩ 

 تاریخ:1400/09/22 


لزوم تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم در ادارات به صورت ویژه‌/تعامل و همکاری همه جانبه دستگاه‌ها با شبکه بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا/۱۰ دیماه آخرین مهلت ثبت نام کپسول گاز مایع وحضور نماینده شرکت نفت،روزهای پنجشنبه در فرمانداری و پاسخگویی به مشکلات مردم

.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک جلسه شورای اداری شهرستان بستک به ریاست قسوریان سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور معاونین ایشان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه،بخشداران و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری بستک در ابتدای این جلسه ضمن تبریک ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار با تاکید بر تکریم ارباب رجوع وپیگیری مطالبات مردم در ادارات گفت: تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم باید به صورت ویژه در دستور کار ادارات قرار گیرد.

قسوریان در ادامه افزود:مدیران دستگاه‌ها این موضوع را مد نظر قرار دهند که پس از برگزاری میز خدمت در محلات و روستاها نسبت به مصوباتی که تدوین و ابلاغ می شود و قول هایی که داده می شود عمل نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک با اشاره به اهمیت دولت به بانوان خصوصاً در حوزه مدیریتی خواستار استفاده از ظرفیت بانوان در بسیاری از حوزه های جامعه شدند.

وی ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی کادر درمان از شروع ویروس کرونا تا کنون بر تعامل همه جانبه و همکاری همه دستگاهها با شبکه بهداشت و درمان برای مقابله با بیماری کرونا تأکید کرد.

سرپرست فرمانداری بستک تصریح کرد:در خصوص اجرای طرح های اشتغالزایی از کلیه دستگاه‌های متولی امر درخواست داریم که قبل از جانمایی طرح‌ها با بخشداری ها هماهنگ باشند.

قسوریان در پایان اعلام کرد: ۱۰ دیماه آخرین مهلت ثبت نام کپسول گاز مایع در سامانه می باشد و طبق هماهنگی های صورت گرفته نماینده شرکت نفت در روزهای پنجشنبه در فرمانداری حضور داشته و پاسخگوی مشکلات مردم خواهد بود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.