75
فرمانداری بستک - اخبار > دکتر خردمند به عنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک معرفی شد.
آخرین اخبار
اخبار > دکتر خردمند به عنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک معرفی شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٣٦٤ 

 تاریخ:1397/12/21 


دکتر خردمند به عنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک معرفی شد.

دکتر خردمند به عنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک معرفی شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک با حضور فرماندار،امام جمعه، معاون دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان و جمعی دیگر از مسئولین ،مدیران و رؤسای ادارات و نهادها،پزشکان و کارکنان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان در سالن پیامبر اعظم شهر بستک برگزار شد.

حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک در این مراسم اظهار داشت:  حوزه بهداشت و درمان یکی از حوز ه های مهم به شمار می رودچرا که یکی از مهمترین مولفه های جامعه امروزی توجه به موضوع سلامت افراد جامعه می باشد.

فرماندار بستک در ادامه بیان داشت: پذیرش مسئولیت و مدیریت و خدمت رسانی به خلق خدا ، به عنوان یکی از آزمایشات خداوند نام برد که خداوند  بر عهده برخی از بندگانش قرار می دهد.

وی ضمن تشکر از زحمات دکتر رحمان شناس در زمان تصدی ایشان از خانم دکتر خردمند به خاطر شجاعت و حس مسئولیت پذیری این مسئولیت خطیر و سنگین قدردانی نمود.

حسینی قتالی بازگشایی راه خور جناح در آینده ای نزدیک و اتصال شهرستان بستک به شهرستان بندرلنگه و شهر بندری چارک را نقطه عطفی برای شهرستان بستک دانست و عنوان کرد: باید از تمام ظرفیت ها و پتانسیل پزشکی شهرستان برای پذیرش بیمارانی که جهت درمان به بستک مراجعه می کنند استفاده شود.

در پایان این مراسم از زحمات و تلاشهای دکتر رحمان شناس تقدیر و دکتر خردمند  به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک معرفی گردید.


.انتهای پیام


خروج