75
فرمانداری بستک - اخبار > بررسی موضوع اوقات فراغت جوانان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بستک
آخرین اخبار
اخبار > بررسی موضوع اوقات فراغت جوانان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بستک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٣٩٨ 

 تاریخ:1398/02/24 


بررسی موضوع اوقات فراغت جوانان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بستک

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بستک با موضوع بررسی اوقات فراغت جوانان تشکیل شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به منظور برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت به ریاست حسینی قتالی فرماندار و با حضور اعضاء در محل فرمانداری برگزار گردید.

در این نشست فرماندار بستک  در سخنانی به اهمیت اوقات فراغت جوانان اشاره و اظهار داشت : باید با تلاش و برنامه ریزی همه دستگاه های مربوط بتوان برنامه ریزی مناسبی را برای اوقاغت فراغت جوانان شهرستان ارائه کرد.

حسینی قتالی نقش پایگاه های اوقات فراغت برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی خصوصا برای قشر   نوجوان و جوان را مهم و اثر گذار عنوان کرد و افزود: بیکاری و غافل شدن از جوانان می تواند عواقب جبران ناپذیری برای شخص،خانواده و جامعه به همراه داشته باشد.

وی در ادامه  به امکانات و فضاهای ورزشی و فرهنگی خوبی که در سطح شهرستان وجود دارد اشاره و بر استفاده لازم و صحیح از این امکانات و فضاهای به وجود آمده تاکید کرد.

فرماندار بستک در پایان خواستار فعال و بانشاط کردن پایگاه های اوقات فراغت شد و اظهار داشت: از پایگاه های اوقات فراغت در طول تابستان بازدید و در پایان تابستان از ده پایگاه برتر و فعال توسط فرمانداری و اداره ورزش و جوانان تجلیل خواهد شد.


.انتهای پیام


خروج