75
فرمانداری بستک - اخبار > فرهنگ سازی و آگاهی عمومی در زمینه پدافند غیرعامل امری ضروری است
آخرین اخبار
اخبار > فرهنگ سازی و آگاهی عمومی در زمینه پدافند غیرعامل امری ضروری است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٢٤٤ 

 تاریخ:1398/04/16 


فرهنگ سازی و آگاهی عمومی در زمینه پدافند غیرعامل امری ضروری است

فرماندار بستک:فرهنگ سازی و آگاهی عمومی در زمینه پدافند غیرعامل امری ضروری است که بایستی اعضای شورای پدافند غیرعامل نسبت به برگزاری دوره های آموزشی برای مجموعه هدف اقدام کنند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،حسینی قتالی در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان که با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: دانستن اصول و‌مبانی پدافند غیرعامل بسیار مهم و ضروری است و بر همه ما لازم است که با اصول و مبانی پدافند غیرعامل آشنایی داشته باشیم و با اجرا و رعایت آنها در مقابله با تهدیدات احتمالی دشمنان و کاهش خسارتهای ناشی از تهدیدات که منشاء انسانی دارند از آن استفاده نمائیم.

وی افزود: با رویکردی که دشمن تحت عنوان بیوتروریسم دارد با انتشار عوامل بیماری های انسانی، دامی و آفات نباتی کشور ما را مورد تهدید قرار می دهد که بایستی اعضای شورای پدافند غیرعامل شهرستان این موضوع را مدنظر قرار دهند.

فرماندار بستک خاطر نشان کرد: اعضای شورای پدافند غیرعامل بایستی با اعتقاد و باور عملی و بر اساس مصوبات شورای پدافند غیرعامل شهرستان اهداف و برنامه ها را به پیش ببرند.

حسینی قتالی از دستگاههای اجرایی شهرستان خواست تا نسبت به فعال نمودن کمیته پدافند غیرعامل در مجموعه خود اهتمام داشته باشند.

رئیس شورای پدافند غیر عامل شهرستان تصریح نمود:با توجه به زلزله خیز بودن شهرستان بر مقاوم سازی، ایمن سازی و‌مصونیت سازی ساختمان ها در برابر زلزله توجه شود.

فرماندار بستک افزود: فرهنگ سازی و آگاهی عمومی در زمینه پدافند غیرعامل ضروری است که بایستی اعضای شورای پدافند غیرعامل نسبت به برگزاری دوره های آموزشی برای مجموعه هدف اقدام کنند.

فرماندار بستک با تاکید بر اینکه اعضای شورای پدافند در برگزاری برنامه ها و مانورها با هم تعامل و همکاری داشته باشند افزود: پدافند غیرعامل مختص هفته پدافند غیرعامل نیست، اعضای شورای پدافند غیرعامل بایستی برنامه هایی را در سطح شهرستان برگزار و هر ۱۵ روز گزارش برنامه های برگزار شده را به فرمانداری ارسال نمایند.

وی همچنین بر برگزاری برنامه ها، مانورها و دوره های آموزشی با موضوع پدافند غیرعامل در سطح روستاها توسط بخشداران و دهیاران تاکید کرد.

فرماندار بستک در پایان از آموزش و پرورش خواست تا نسبت به برگزاری دوره های آموزشی با موضوع پدافند غیرعامل برای دانش اموزان، مدیران و معلمان و اولیا به صورت مستمر اقدام کنند.

 گفتنی است در این جلسه به مناسبت روز شهرداری از شهرداران بستک و جناح تقدیر شد.


.انتهای پیام


خروج