75
فرمانداری بستک - اخبار > رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .
آخرین اخبار
اخبار > رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٠٢ 

 تاریخ:1398/05/08 


رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان درنشست با کارکنان فرمانداری شهرستان بستک گفت :رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان درنشست با کارکنان فرمانداری شهرستان بستک گفت : برنامه ريزی و فراهم سازی  به موقع مقدمات و تمهيدات لازم، استفاده بهينه از دانش و فناوری های نوين و روز آمد و تسهيل سازی فرآيندهای انتخابات، به كارگيری نيروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای انتخابات با استفاده از همه ظرفيت ها و امكانات شد.

وی دراین نشست حفظ و صیانت از کارکنان را ضروری دانست و گفت : استفاده از نیروهای توانمند و با انگیزه در پیشبرد اهداف سازمانی بسیار مهم است .

 وی گفت: مدیر مکلف است بین نیروها، اتحاد، همدلی و همبستگی ایجاد کند و از افراط و تقریط پرهیز شود و در سایه همدلی و مدیریت مشارکتی است که می توانیم به رسالت و اهداف سازمانی گام بردارد.

وی با تاکید بر ضرورت تجربه‌اندوزی و لزوم به‌روزرسانی و ارتقای آگاهی‌ها کارکنان، افزود: هدف‌گذاری، لازمه‌ی پیشرفت محسوب ‌می‌شود و مهارت‌آموزی، مطالعه و ایجاد ارتباط قانع‌ کننده و مطمئن با مخاطبان نیز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

نازنین شیبانی در بخش دیگری از سخنان خود در حوزه پشتیبانی انتخابات گفت: برای تحقق اين مهم، تشكيل و راه اندازی کمیته های زیر مجموعه ستاد پشتیبانی انتخابات با حضور اعضاء امری ضروری و مورد تاكيد است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو ابراز کرد: یکی از زیرساخت‌های مهم برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و شفاف، آشنایی متصدیان برگزاری انتخابات با قوانین و مقررات انتخابات است.

وی اولویت های مهم را در راستای وضعیت موجود استان از لحاظ تدارکات و پشتیبانی عنوان کرد و گفت: نیاز سنجی دقیق از امکانات مورد نیاز و جمع بندی آنها با توجه به میزان تخصیص اعتبارات و مدیریت درست و بموقع از  منابع اعلام شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با اشاره به اخلاق محوری و انضباط اداری حاکم بر سازمان تصریح ‌کرد: شفاف‌سازی و رفع دغدغه‌های  کارکنان ، انتظاری شایسته از دست اندکاران این حوزه است  وی خواستار به روزرسانی آگاهی‌ها و ارتقای توان‌مند سازی همکاران در جهت نیل به اهداف سازمان شد.

گفتنی است در این نشست به منظور ایجاد فرصت‌های تازه برای ارتقای سطح آگاهی‌های همکاران و فراهم‌سازی بسترهای مناسب برای هم‌اندیشی کارکنان  درفرمانداری شهرستان بستک  عنوان کرد.


.انتهای پیام


خروج