75
فرمانداری بستک - اخبار > برنامه های هفته دولـت با محوریــت و مشارکت مردم بـرگــــزار گردد
آخرین اخبار
اخبار > برنامه های هفته دولـت با محوریــت و مشارکت مردم بـرگــــزار گردد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٨٢٨ 

 تاریخ:1398/05/30 


برنامه های هفته دولـت با محوریــت و مشارکت مردم بـرگــــزار گردد

معــاون فرمانـدار بستک: برنامه های هفته دولـت با محوریــت و مشارکت مردم بـرگــــزار گردد.

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته دولت به ریاست احمـدی دولخانی معاون فرماندار و با حضور بخشداران و مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

معـاون فرماندار شهرستان بستک ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر خم و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت شهید رجایی و باهنر بیان داشت: سیره و روش این دو بزرگ مرد نظام و انقلاب( شهیدان رجایی و با هنر) بایستی سرمشق و الگو برای مسئولان شهرستان در خدمتگزاری هر چه بهتر به مردم باشد.

ایشان هفته دولت را فرصت مغتنم و مناسبی برای اطلاع رسانی و تبیین و تشریح فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی به عنوان نمایندگان دولت تدبیر و امید در شهرستان دانست و اظهار نمود: در دولت تدبیر و امید علی‌رغم محدودیت‌هایی که وجود داشته کارهای بسیار خوب و ارزشمندی در سطح شهرستان با تلاش شما مسئولین دستگاه ها صورت گرفته که بایستی این خدمات دولت و نظام به سمع و نظر مردم خوب و نجیب شهرستان بستک رسانده شود.

احمـدی دولخانی با تاکید بر اینکه باید در هفته دولت فضای امید و نشاط به مردم و جامعه طرز تزریق شود اضافه نمود برنامه های این هفته با مشارکت و محوریت مردم عزیز شهرستان در سطح شهر و روستاها برگزار شود تا مردم فعالیت و خدمات نظام را به صورت ملموس مشاهده نمایند.

معاون فرماندار بستک در پایان از مشارکت و همکاری کلیه خیرین بزرگواری که کمر همت بستند و در کنار دولت با تمام وجود در حوزه‌های عمرانی، ورزشی، بهداشتی ،فرهنگی و...... فعالیت چشمگیری داشتند تقدیر و تشکر نمودند.


.انتهای پیام


خروج