75
فرمانداری بستک - اخبار > نتایج آزمون کنکور سراسری سال ۹۸ مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت
آخرین اخبار
اخبار > نتایج آزمون کنکور سراسری سال ۹۸ مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٨٢٩ 

 تاریخ:1398/05/30 


نتایج آزمون کنکور سراسری سال ۹۸ مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت

به ریاست حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک و در نشست شورای آموزش و پروش شهرستان نتایج آزمون کنکور سراسری سال ۹۸ مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، حسینی قتالی در این نشست  که با حضور امام جمعه،بخشداران،روئسای آموزش و پرورش بستک و جناح و جمعی از معلمان و مدیران مدارس برگزار شد بیان داشت: یکی از مهمترین انتخاب های هر فرد در زندگی،انتخاب رشته تحصیلی است چرا که انتخاب رشته تحصیلی مقدمه انتخاب شغل است و بنابراین انتخاب رشته باید بر اساس علایق دانش آموزان باشد.

وی در ادامه به اهمیت تعلیم و تربیت و شناسایی استعدادها توسط مجموعه آموزش و پرورش اشاره نمودند.

فرماندار بستک اضافه کرد:معلمان بهترین مسیر برای شناسایی استعدادها هستند و می توانند بازخوردهای خوبی از استعداد دانش آموز به والدین بدهند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بستک بر تشکیل ستاد پروژه مهر و آماده سازی و مجهز نمودن تمامی مدارس شهرستان با توجه به نزدیک بودن فصل مدارس تاکید کرد.

حسینی قتالی تصریح کرد:مدیران مدارس ابتدایی نسبت به  آشنایی والدین و  دانش آموزان آنها در خصوص  طرح شهاب اهتمام ویژه ای داشته باشند زیراتقویت استعدادهای برتر در این طرح مد نظر بوده و اجرای آن در مقاطع بالاتر نیز مورد توجه است.

گفتنی است در این جلسه نتایج آزمون کنکور سراسری سال ۹۸ در شهرستان بستک مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفت و هر کدام از اعضا نقطه نظرات خود را در این مورد بیان کردند.


.انتهای پیام


خروج