75
فرمانداری بستک - اخبار > از تعاونی ها و تولیدی هایی که در جهت ایجاد اشتغال گام بر می دارند حمایت خواهیم کرد
آخرین اخبار
اخبار > از تعاونی ها و تولیدی هایی که در جهت ایجاد اشتغال گام بر می دارند حمایت خواهیم کرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٩٧ 

 تاریخ:1398/06/16 


از تعاونی ها و تولیدی هایی که در جهت ایجاد اشتغال گام بر می دارند حمایت خواهیم کرد

فرماندار بستک در پنجمین همایش تعاونگران شهرستان گفت:از تعاونی ها و تولیدی هایی که در جهت ایجاد اشتغال گام بر می دارند حمایت خواهیم کرد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،حسینی قتالی در پنجمین همایش تعاونگران شهرستان بستک که با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد ضمن تبریک هفته تعاون و همچنین تسلیت به مناسبت ایام محرم و شهادت مظلومانه امام حسین(ع) و یاران با وفایش اظهار داشت:قیام  امام حسین(ع) بهترین الگو برای آزادی خواهان جهان است چرا که ایشان با قیام خود درس آزادگی و آزاد منشی را به جهانیان آموخت.

فرماندار بستک در ادامه با اشاره آیه شریفه "و تعاونو علی البر و التقوی" بر گسترش فرهنگ تعاون و همکاری و همراهی در بین مردم تاکید کرد.

وی پیشرفت در یک تعاونی را در گرو همکاری و همیاری و موفقیت دیگران دانست.

فرماندار بستک با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص بحث اقتصاد و تولید و اشتغال بیان داشت:در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال رونق تولید نامگذاری شده است باید تمام توان و تلاش خود را بکار بگیرم تا تولید را افزایش دهیم و رونق در تولید سبب ایجاد اشتغال و بکار گیری نیروهای جوان و تحصیلکرده ای که برای خانواده امرار معاش می کنند می شود.

حسینی قتالی در ادامه به کالاها و محصولات با کیفیتی که از تولیدات داخلی هستند اشاره و بر حمایت از این کالاها تاکید نمودند.

وی در پایان تصریح کرد: به تعاونی ها و تولیدی هایی که در جهت ایجاد اشتغال گام بر می دارند با اعطای تسهیلات بالا با سود کم حمایت خواهیم کرد و هدف ما برداشتن موانع از مسیر تولید و اشتغال می باشد.

گفتنی است دراین همایش از تعاونی های برتر و فعال و همچنین دستگاههای اجرایی فعال شهرستان در بخش تعاون تجلیل شد.


.انتهای پیام


خروج