75
فرمانداری بستک - اخبار > مراسم بازگشایی مدارس در دور افتاده ترین روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد/ هیچ دانش آموز بستکی به خاطر وضعیت مالی از تحصیل جا نخواهد ماند.
آخرین اخبار
اخبار > مراسم بازگشایی مدارس در دور افتاده ترین روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد/ هیچ دانش آموز بستکی به خاطر وضعیت مالی از تحصیل جا نخواهد ماند.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٢٧٦ 

 تاریخ:1398/06/27 


مراسم بازگشایی مدارس در دور افتاده ترین روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد/ هیچ دانش آموز بستکی به خاطر وضعیت مالی از تحصیل جا نخواهد ماند.

فرماندار بستک در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان: مراسم بازگشایی مدارس در دور افتاده ترین روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد/ هیچ دانش آموز بستکی به خاطر وضعیت مالی از تحصیل جا نخواهد ماند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک حسینی قتالی فرماندار شهرستان در نشست شورای آموزش و پرورش ضمن تسلیت ایام محرم  هدف از تشکیل این جلسه را آمادگی برای بهتر برگزار شدن سال تحصیلی جدید و فراهم نمودن امنیت،آرامش و آسایش دانش آموزان عنوان کرد.

وی افزود:هیچ دانش آموز بستکی به خاطر وضعیت مالی از تحصیل جا نخواهد ماند.

فرماندار بستک با اشاره به اینکه کشورهای متمدن و پیشرفته همواره دارای آموزش و پرورش قوی بوده اند بر لزوم تعامل و همکاری ادارات با آموزش و پرورش تاکید کرد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بستک تصریح کرد: مدیران آموزش و پرورش باید مبتکر باشند و فقط به بخشنامه ها اکتفاء نکنند و طرح های جدیدی را وارد آموزش و پرورش نمایند.

وی در ادامه افزود: قصد داریم مراسم بازگشایی مدارس را در دورافتاده ترین روستاهای شهرستان برگزار کنیم.

حسینی قتالی مدرسه خصوصاً مقاطع متوسطه را بهترین مکان برای آموزش مبارزه با مواد مخدر دانست و با توجه به اهمیت این موضوع از مدیران مدارس خواست آموزش و شناخت انواع مواد مخدر را در برنامه های کاری خود قرار دهند.

وی همچنین به اهمیت مسائل خانوادگی و روانی دانش آموزان و دلایل ترک تحصیل آنها اشاره و اذعان داشت:مدیران می توانند نقش مهمی در تعامل بین دانش آموزان و اولیا و برطرف نمودن مسائل و مشکلات دانش آموزان ایفا نمایند.


.انتهای پیام


خروج