75
فرمانداری بستک - اخبار > امنیت و آرامشی که در شهرستان بستک وجود دارد نتیجه زحمات،فعالیت و بیداری و هوشیاری نیروی نظامی و انتظامی است
آخرین اخبار
اخبار > امنیت و آرامشی که در شهرستان بستک وجود دارد نتیجه زحمات،فعالیت و بیداری و هوشیاری نیروی نظامی و انتظامی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٥١١ 

 تاریخ:1398/07/13 


امنیت و آرامشی که در شهرستان بستک وجود دارد نتیجه زحمات،فعالیت و بیداری و هوشیاری نیروی نظامی و انتظامی است

فرماندار بستک در صبحگاه مشترک نیروی نظامی و انتظامی به مناسبت هفته ناجاگفت:امنیت و آرامشی که در شهرستان بستک وجود دارد نتیجه زحمات،فعالیت و بیداری و هوشیاری نیروی نظامی و انتظامی است

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مراسم صبحگاه مشترک نیروی نظامی و انتظامی شهرستان با حضور فرماندار،امام جمعه واعضای شورای تأمین و اعضای شورای اداری برگزار شد.

 حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتطامی و همچنین تشکر از فرماندهی و پرسنل خدوم و زحمتکش و مقتدر شهرستان بستک اظهار داشت: امنیت و آرامشی که در شهرستان بستک وجود دارد نتیجه زحمات،فعالیت و بیداری و هوشیاری سبز پوشان نیروی نظامی و انتظامی است.

فرمانداربستک همچنین امنیت و آسایشی که در کشور ما حاکم است را مرهون خون شهدایی دانست که نیروهای نظامی و انتظامی برای حفظ خاک و ناموس و شرف میهن اسلامی تقدیم کرده اند.

وی خطاب به سبز پوشان نیروی انتظامی بیان داشت: اخلاق مداری،برخورد شایسته و مناسب و احترام متقابل رمز موفقیت شما می باشد.

رئیس شورای تامین شهرستان بستک در ادامه افزود: امروز اعتماد مردم ما نسبت به نیروی انتظامی در سطح بالایی قرار گرفته و این امر به دلیل مدیریت و زحمات فرماندهان نیروی انتظامی است.

گفتنی است در پایان مراسم به چند نفر از پرسنل درجه اهدا شد و همچنین از کارکنان نمونه، خانواده ی شهید و خیرین امنیت ساز تقدیر شد.


.انتهای پیام


خروج