75
فرمانداری بستک - اخبار > مشارکت و همت همه جانبه برای تسریع در روند احداث ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی بستک
آخرین اخبار
اخبار > مشارکت و همت همه جانبه برای تسریع در روند احداث ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی بستک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٦٨٧ 

 تاریخ:1398/10/24 


مشارکت و همت همه جانبه برای تسریع در روند احداث ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی بستک

فرماندار بستک در نشست با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان خواستار مشارکت و همت همه جانبه برای تسریع در روند احداث ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی بستک شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،جلسه ای در خصوص احداث ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی بستک به ریاست حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک و با حضورکامرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان،معاونین دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس،رئیس دانشگاه آزاد بستک و اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی بستک برگزار شد.

حسینی قتالی در این نشست به جایگاه مهم دانشگاه آزاد در توسعه علم و گسترش دانش در سطح جامعه اشاره نمود و افزود:دانشگاه آزاد اسلامی نقش مؤثری در ارتقای سطح علمی مناطق مختلف کشور داشته به همین دلیل وجود یک فضای اداری و آموزشی متناسب با تعداد قابل توجه دانشجویان این واحد از نیازهای مهم شهرستان بستک محسوب می شود.

فرماندار بستک از پیگیری و تلاش اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی بستک تشکر و قدردانی کرد و افزود: وجود چنین هیئت امنایی همراه و دلسوز در کنار دانشگاه آزاد نقطه قوتی برای شهرستان می باشد.

وی در ادامه خواستار مشارکت و همت همه جانبه برای تسریع در روند احداث ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی بستک شد.

همچنین در این جلسه کامرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و معاونین ایشان قول پیگیری و شروع کار را در اسرع وقت اعلام داشتند.

گفتنی است کلنگ ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی بستک در زمین جدید در دهه مبارک فجر به زمین زده خواهد شد.


.انتهای پیام


خروج