75
فرمانداری بستک - اخبار > افتتاح ۸پروژه در بخش کوخرد هرنگ شهرستان بستک
آخرین اخبار
اخبار > افتتاح ۸پروژه در بخش کوخرد هرنگ شهرستان بستک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٩٩٦ 

 تاریخ:1398/11/19 


افتتاح ۸پروژه در بخش کوخرد هرنگ شهرستان بستک

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان بستک ۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۷میلیارد تومان در فصلهای بهداشت و درمان،ارتباطات،عمران روستایی و آبخیزداری با حضور فرماندار،امام جمعه،بخشداران و روئسای دستگاههای اجرایی شهرستان در بخش کوخرد هرنگ به بهره برداری رسید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،حسینی قتالی در آئین افتتاح پروژه ها با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت:دندانپزشکی  و نمونه گیری درمانگاه فاریاب با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان افتتاح و بهره برداری رسید.

وی از افتتاح زیست سرایداری مرکز درمانی فاریاب با زیربنای ۷۶ مترمربع و اعتبار ۱۱۵میلیون تومان خبرداد.

فرماندار بستک افزود:افتتاح متمرکز پروژه های مشارکتی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری های شهرستان در روستای فاریاب با اعتباری بالغ بر ۳میلیاردو۵۰۰ میلیون تومان و همچنین فیبرکشی از مخابرات فاریاب تا مرکز مخابراتی کوهیج به طول ۸ کیلومتر با اعتبار ۸۰۰میلیون تومان از دیگر پروژه های قابل افتتاح هشتمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان بستک و در بخش کوخرد هرنگ بود که به بهره برداری رسید.

حسینی قتالی بیان داشت: در این روز سالن مرکز خدمات جامع سلامت هرنگ با زیربنای ۹۸مترمربع و اعتبار ۱۱۵میلیون تومان افتتاح و همچنین کلنگ خانه بهداشت هرنگ نیز به زمین زده شد.

فرماندار بستک در پایان از افتتاح پروژه های آبخیزداری بخش کوخرد هرنگ شامل افتتاح سازه آبخیزداری چاله( دروای خونی) با اعتبار۳۱۹ میلیون تومان با حجم آبگیری ۱۰۰هزار متر مکعب و سازه خاکی  آبخیزداری کوران با ارزش سرمایه گذاری ۵۰۰میلیون تومان و ظرفیت استحصال رواناب ۶۰۰ هزار متر مکعب با مشارکت خیرین خبر داد.


.انتهای پیام


خروج