دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
تکریم و خدمتگزاری به مردم از وظایف اصلی مدیران است
نشست صمیمانه فرماندار بستک با آزادگان سرافراز
برگزاری جشنواره بزرگ خرما در بستک
رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .
حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در شهرستان بستک
پیام تقدیر و تشکر سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک از جناب آقای دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور و جناب آقای دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان پس از انتصاب
فرماندار شهرستان بستک با حکم وزیر کشور منصوب شد
اولین فروشگاه دائمی صنایع دستی شهرستان افتتاح شد
دیدار مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان با فرماندار بستک
مشکلات واگذاری طرح های صنعتی و دامی شهرستان بستک بررسی شد
دیدار مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان هرمزگان با فرماندار بستک
برگزاری چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک
جلسه ستاد تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان شهرستان بستک برگزارشد
بازدید معاون فرماندار بستک از نانوایی های سطح شهر
بازدیـد ســـرزده معـــاون فرمــانـــدار بستک از ادارات شهرستان
اخبار > در سایه وفاق، همدلی و وحدت پیشرفت حاصل می گردد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦١٤١ 

 تاریخ:1398/02/10 


در سایه وفاق، همدلی و وحدت پیشرفت حاصل می گردد

فرماندار بستک در همایش شوراهای اسلامی شهر و روستا عنوان کرد:در سایه وفاق ، همدلی و وحدت پیشرفت حاصل می گردد و تشکیل شورا یار بهترین کمک برای ایجاد وحدت و همدلی در یک روستا می باشد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، همایش شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان بستک به ریاست حسینی قتالی فرماندار بستک ، معاون فرماندار،بخشداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان بستک در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک  در ابتداضمن تبریک روز ملی شوراها اظهار داشت:بحث شورا و مشورت از تاکیدات دین مبین اسلام  و پیامبر اعظم است و آمدن سوره ای در  قرآن به نام شورا نشان از اهمیت شورا و مشورت می باشد.

 

فرماندار بستک افزود:شوراها بازوی اصلی دولت هستند و می توانند در پیشبرد اهداف دولت و نظام مثمر ثمر باشند و قطعا افرادی که این جایگاه را دارند  باید خودرای  نباشند چرا که شوراهانماینده مردم می باشند و انتخاب شده اند تا با مشورت، امورات  مردم شهر و روستای خود را پیگیری نمایند.

 

فرمانداربستک  در ادامه بر تشکیل شورایار در روستاها تاکید و  بیان داشت: در سایه وفاق ، همدلی و وحدت پیشرفت حاصل می گردد و تشکیل شورا یار بهترین کمک برای ایجاد وحدت و همدلی در یک روستا می باشد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک خاطر نشان کرد:  ظرفیت ها و پتانسیل های روستاها در زمینه های مختلف  بایستی شناسایی  شوند واز آن در جهت پیشرفت و ایجاد اشتغال استفاده شود.

 

فرماندار بستک از شوراهای اسلامی خواست با نظارت دقیق بر آب‌انبارها، از چگونگی برداشت آب از این مخازن اطلاع یابند.

 

اتخاذ تدابیر لازم در مواقع حوادث غیر مترقبه،استفاده از ظرفیت ها و استعدادها و خلاقیت های بانوان در جامعه،نظارت بر کار دهیاران،تکریم خیرین و جذب آنها برای پیشرفت و آبادانی شهر و روستا از دیگر مطالبی بود که فرماندار بستک در این همایش مطرح نمودند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.