آخرین اخبار
برگزاری جلسه ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی شهرستان بستک
تکریم مادران و همسران شهدای شهرستان بستک
تقدیر فرماندار شهرستان بستک از حضور پرشور مردم شهرستان بستک در مراسم استقبال از رییس جمهور
پیام تسلیت سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک در پی حادثه تروریستی زاهدان و شهادت جمعی از پاسداران مدافع وطن
فرماندار شهرستان بستک با ارسال پیامی از اجرا وحضور پرشور مردم در برنامه های این دهه بویژه در مراسم راهپیمایی یوم الله 22در شهرستان بستک تشکر کرد
گزارش تصویری از راهپیمایی و مراسم یوم الله ۲۲ بهمن ماه۹۷ با حضور فرماندار،مسئولین و مردم همیشه در صحنه شهرستان بستک
دعوت فرماندار بستک از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن
افتتاح ۷پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک
افتتاح ۳۱پروژه عمرانی،خدماتی و آموزشی در بخش جناح
افتتاح ۲۱ پروژه عمرانی در شهرستان بستک
برنامه های پنجمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان بستک با حضور مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان،فرماندار و مسیولین شهرستان بستک به روایت تصویر
بهره برداری از ۳ پروژه عمرانی و آموزشی در بخش مرکزی شهرستان بستک
مردم شهرستان بستک درکنار نظام ، رهبری و شهدا ایستاده اند
افتتاح جشنواره فرهنگی،سنتی نونهالان کوهیج
افتتاح پروژه آبیاری تحت فشار روستای کوهیج
اخبار > برنامه های دهه مبارک فجر امسال با محوریت و مشارکت مردم، باشکوهتر از سنوات قبل برگزار گردد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٦٥٤ 

 تاریخ:1397/11/11 


برنامه های دهه مبارک فجر امسال با محوریت و مشارکت مردم، باشکوهتر از سنوات قبل برگزار گردد

معاون فرماندار بستک در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان گفت:برنامه های دهه مبارک فجر امسال با محوریت و مشارکت مردم، باشکوهتر از سنوات قبل برگزار گردد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان به ریاست احمدی دولخانی معاون فرماندار و با حضور روابط عمومی های ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه احمدی دولخانی معاون فرماندار شهرستان بستک ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزودند: انقلاب اسلامی‌ نماد تجلی خواست و اراده مردم بوده و ریشه مردمی دارد،  بنابراین برنامه های دهه مبارک فجر امسال بایستی با محوریت و مشارکت مردم، با شکوهتر از سنوات قبل برگزار گردد.

احمدی دولخانی با تأکید بر اهمیت نقش روابط عمومی در تنویر افکار عمومی اظهار داشت : روابط عمومی قلب تپنده و چشم بینای هر سازمان است.

وی به ویژگی های یک روابط عمومی خوب اشاره کرد و افزود: علاقه، انگیزه، تعهد و تخصص از ویژگی های بارز یک روابط عمومی خوب است.

ایشان در ادامه بیان داشت  : سرعت در اطلاع رسانی، جلب اعتماد مردم و مسئولیت پذیر بودن از دیگر ویژگی های روابط عمومی هاست.

معاون فرماندار شهرستان بستک افزود: روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان باید با شناخت و آگاهی از نیازهای مردم، درصدد انتقال آن به مدیران خود برآیند و با ایجاد ارتباطی دو سویه ضمن مرتفع نمودن مشکلات منجر به همدلی بین مردم و مسئولین شوند.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.