شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
بازدید معاون فرماندار بستک از نانوایی های سطح شهر
بازدیـد ســـرزده معـــاون فرمــانـــدار بستک از ادارات شهرستان
دیدار رئیس و جمعی از کارکنان بهزیستی بامعاون فرماندار بستک
کارگران بعنوان قشر عظیم و زحمت کش اجتماع نقش کلیدی در روند توسعه و پیشرفت کشور دارند
حضور کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان بستک
دستگاههای نظارتی با کسانیکه سلامت مردم را به مخاطره بیندازند بدون ملاحظه و تعارف برخورد نمایند
فرهنگ سازی و آگاهی عمومی در زمینه پدافند غیرعامل امری ضروری است
بهبود فضای کسب و کار و ایجاد شغل های جدید در شهرستان نیازمند تعامل بیشتر دستگاهها و تسریع در پرداخت تسهیلات از سوی بانک ها می باشد
جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان بستک با حضور فرماندار برگزار شد
پیام تبریک فرماندار بستک به مناسبت روز شهرداری و دهیاری
فرماندار بستک بر برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های دهه کرامت در این شهرستان تأکید کرد
پیام تسلیت فرماندار شهرستان بستک به مناسبت سالگرد شهادت مظلومانه شهدای انهدام هواپیمای مسافربری ایرباس
جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری سال ۹۸ شهرستان بستک برگزار شد
دهیاران اخلاق مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند
دیدار مدیر امور اراضی استان هرمزگان با فرماندار بستک دیدار مدیر امور اراضی استان هرمزگان با فرماندار بستک
اخبار > عبدالله بورنگی به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٢٤٦ 

 تاریخ:1398/02/16 


عبدالله بورنگی به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد

در دومین نشست شورای اداری شهرستان بستک،به ریاست حسینی قتالی فرماندار شهرستان و باحضور دکتر نفیسی مدیر کل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان از زحمات نادر زمانی تقدیر و عبدالله بورنگی به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، حسینی قتالی در این نشست ضمن خیر مقدم به دکتر نفیسی مدیرکل سیاسی استانداری  هرمزگان و همچنین تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت:در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان قرار داریم رمضان ماه رحمت و بخشش و غفران الهی است و خداوند این ماه را مایه عزت مسلمین و نوری فراروی امت اسلامی برای رسیدن به قله های کمال، معرفت و حکمت الهی قرار داده و چه خوب است بتوانیم از این ماه بهره کافی و لازم را ببریم.

 فرماندار بستک با اشاره برگزاری جشن گلریزان  برای آزادی زندانیان ازبند زندان در ماه مبارک رمضان، بر همکاری هر چه بیشتر روئسای ادارات جهت جمع آوری کمک های مالی  برای آزادی زندانیان و بازگشت آنها به آغوش خانواده هایشان تاکید کرد.

 رئیس شورای تامین شهرستان بستک همچنین از سرهنگ جعفری فرمانده انتظامی بستک به پاس دستگیری سارقین سابقه دار و حرفه ای در شهرستان تقدیر و تشکر کرد و تلاش های این نیروی خدوم را ستود.

حسینی قتالی در ادامه ضمن تشکر  از زحمات ۵ ساله آقای زمانی بخشدار سابق کوخرد هرنگ و آرزوی موفقیت و سربلندی برای آقای بورنگی در سمت جدید تصریح کرد:همه کسانی که  مسئولیتی به عهده می گیرند روزی نیز خواهند رفت و کسانی به رشد و ترقی دست پیدا خواهند کرد که در کار و جایگاهی که درآن قرار دارند  تلاش و پشتکار داشته باشند.

دکتر نفیسی مدیر کل سیاسی استانداری هرمزگان نیز در بخشی از سخنان خود بیان داشتند:سیاست یعنی کاستن از درد و رنج و آلام مردم و مسوولان از تصمیماتی که به درد و رنج مردم می افزاید باید پرهیز کنند.

در پایان با قرائت حکم استاندار هرمزگان توسط احمدی دولخانی معاون فرماندار بستک، عبدالله بورنگی بصورت رسمی  به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد و حکم خود را از دست دکتر نفیسی مدیرکل سیاسی استانداری هرمزگان دریافت کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.