چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
تقدیرفرماندار بستک از بانوان تولید کننده ماسک در شهرستان
دانش آموزان در محل سکونت خود در امتحانات شرکت کنند
پیام تسلیت فرماندار بستک در پی شهادت مهندس فلکنازی و تعدادی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه ناو کنارک
بازدید فرماندار بستک از کارگاه تولید ماسک‌ در هرنگ
شهرستان بستک قابلیت تبدیل شدن به قطب تولید پوشاک استان را دارد
تاکید فرماندار بستک بر احیای کارخانه نمک سید احمدی در سال جهش تولید
با اقدام جهادی و تلاش و کوشش شبانه روزی به مانند دیگر بحرانها نمیگزاریم ملخ های صحرایی آسیبی به مزارع و محصولات کشاورزان شهرستان وارد کنند
تقـدیر و تشکـر رئیس ستـاد انتخابات شهرستان بستک از حضـور گستـرده مردم و کليه عواملین بـرگـزاری انتخابات
پیام تشکر فرماندار شهرستان بستک از حضور پرشور مردم و عوامل برگزاری انتخابات
فرماندار بستک رأی خود رابه صندوق انداخت
وظیفه اصلی نمایندگان فرماندار مدیریت شعب اخذ رأی می باشد
از آراء مردم صیانت و حفاظت شود/ نمایندگان فرماندار محور اصلی و هماهنگ کننده شعب اخذ رأی هستند
از مهمترین اصول برگزاری انتخابات رعایت اصل بی طرفی است
جلسه آموزشی بازرسان شعب اخذ رأی شهرستان بستک برگزار شد
جلسه توجیهی آموزشي اعضاي شعب اخذ رأی شهرستان بستک برگزار شد
اخبار > عبدالله بورنگی به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٢٤٦ 

 تاریخ:1398/02/16 


عبدالله بورنگی به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد

در دومین نشست شورای اداری شهرستان بستک،به ریاست حسینی قتالی فرماندار شهرستان و باحضور دکتر نفیسی مدیر کل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان از زحمات نادر زمانی تقدیر و عبدالله بورنگی به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، حسینی قتالی در این نشست ضمن خیر مقدم به دکتر نفیسی مدیرکل سیاسی استانداری  هرمزگان و همچنین تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت:در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان قرار داریم رمضان ماه رحمت و بخشش و غفران الهی است و خداوند این ماه را مایه عزت مسلمین و نوری فراروی امت اسلامی برای رسیدن به قله های کمال، معرفت و حکمت الهی قرار داده و چه خوب است بتوانیم از این ماه بهره کافی و لازم را ببریم.

 فرماندار بستک با اشاره برگزاری جشن گلریزان  برای آزادی زندانیان ازبند زندان در ماه مبارک رمضان، بر همکاری هر چه بیشتر روئسای ادارات جهت جمع آوری کمک های مالی  برای آزادی زندانیان و بازگشت آنها به آغوش خانواده هایشان تاکید کرد.

 رئیس شورای تامین شهرستان بستک همچنین از سرهنگ جعفری فرمانده انتظامی بستک به پاس دستگیری سارقین سابقه دار و حرفه ای در شهرستان تقدیر و تشکر کرد و تلاش های این نیروی خدوم را ستود.

حسینی قتالی در ادامه ضمن تشکر  از زحمات ۵ ساله آقای زمانی بخشدار سابق کوخرد هرنگ و آرزوی موفقیت و سربلندی برای آقای بورنگی در سمت جدید تصریح کرد:همه کسانی که  مسئولیتی به عهده می گیرند روزی نیز خواهند رفت و کسانی به رشد و ترقی دست پیدا خواهند کرد که در کار و جایگاهی که درآن قرار دارند  تلاش و پشتکار داشته باشند.

دکتر نفیسی مدیر کل سیاسی استانداری هرمزگان نیز در بخشی از سخنان خود بیان داشتند:سیاست یعنی کاستن از درد و رنج و آلام مردم و مسوولان از تصمیماتی که به درد و رنج مردم می افزاید باید پرهیز کنند.

در پایان با قرائت حکم استاندار هرمزگان توسط احمدی دولخانی معاون فرماندار بستک، عبدالله بورنگی بصورت رسمی  به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد و حکم خود را از دست دکتر نفیسی مدیرکل سیاسی استانداری هرمزگان دریافت کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.