آخرین اخبار
بررسی موضوع اوقات فراغت جوانان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بستک
تشکیل جلسه ستاد بحران شهرستان بستک برای مقابله با ملخ صحرایی
مشکل آب شرب باید به صورت اساسی حل گردد
بازدید سرزده فرماندار بستک از اداره ثبت احوال
برگزاری نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان بستک به مناسبت ماه مبارک رمضان
پیام تبریک فرماندار شهرستان بستک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان
دیدار رئیس،کارکنان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان بستک با فرماندار
عبدالله بورنگی به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد
برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بستک در روستای نخل خین
کلنگ زنی ساخت یک باب منزل مسکونی برای خانواده بی سرپرست تحت پوشش کمیته امداد در روستای نخل خین
طی حکمی از سوی دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان عبدالله بورنگی به عنوان بخشدار کوخرد و هرنگ منصوب شد
برای اولین بار همایش روز معلم و تجلیل از کلیه فرهنگیان شهرستان بستک
پیام تبریک فرماندار بستک به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم
پیام تبریک فرماندار بستک به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
پیام تبریک فرماندار بستک به مناسبت ۱۰اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس
اخبار > عبدالله بورنگی به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٦٢٤٦ 

 تاریخ:1398/02/16 


عبدالله بورنگی به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد

در دومین نشست شورای اداری شهرستان بستک،به ریاست حسینی قتالی فرماندار شهرستان و باحضور دکتر نفیسی مدیر کل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان از زحمات نادر زمانی تقدیر و عبدالله بورنگی به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، حسینی قتالی در این نشست ضمن خیر مقدم به دکتر نفیسی مدیرکل سیاسی استانداری  هرمزگان و همچنین تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت:در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان قرار داریم رمضان ماه رحمت و بخشش و غفران الهی است و خداوند این ماه را مایه عزت مسلمین و نوری فراروی امت اسلامی برای رسیدن به قله های کمال، معرفت و حکمت الهی قرار داده و چه خوب است بتوانیم از این ماه بهره کافی و لازم را ببریم.

 فرماندار بستک با اشاره برگزاری جشن گلریزان  برای آزادی زندانیان ازبند زندان در ماه مبارک رمضان، بر همکاری هر چه بیشتر روئسای ادارات جهت جمع آوری کمک های مالی  برای آزادی زندانیان و بازگشت آنها به آغوش خانواده هایشان تاکید کرد.

 رئیس شورای تامین شهرستان بستک همچنین از سرهنگ جعفری فرمانده انتظامی بستک به پاس دستگیری سارقین سابقه دار و حرفه ای در شهرستان تقدیر و تشکر کرد و تلاش های این نیروی خدوم را ستود.

حسینی قتالی در ادامه ضمن تشکر  از زحمات ۵ ساله آقای زمانی بخشدار سابق کوخرد هرنگ و آرزوی موفقیت و سربلندی برای آقای بورنگی در سمت جدید تصریح کرد:همه کسانی که  مسئولیتی به عهده می گیرند روزی نیز خواهند رفت و کسانی به رشد و ترقی دست پیدا خواهند کرد که در کار و جایگاهی که درآن قرار دارند  تلاش و پشتکار داشته باشند.

دکتر نفیسی مدیر کل سیاسی استانداری هرمزگان نیز در بخشی از سخنان خود بیان داشتند:سیاست یعنی کاستن از درد و رنج و آلام مردم و مسوولان از تصمیماتی که به درد و رنج مردم می افزاید باید پرهیز کنند.

در پایان با قرائت حکم استاندار هرمزگان توسط احمدی دولخانی معاون فرماندار بستک، عبدالله بورنگی بصورت رسمی  به عنوان بخشدار کوخرد هرنگ معرفی شد و حکم خود را از دست دکتر نفیسی مدیرکل سیاسی استانداری هرمزگان دریافت کرد.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.