سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
دیدار رئیس و جمعی از کارکنان بهزیستی بامعاون فرماندار بستک
کارگران بعنوان قشر عظیم و زحمت کش اجتماع نقش کلیدی در روند توسعه و پیشرفت کشور دارند
حضور کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان بستک
دستگاههای نظارتی با کسانیکه سلامت مردم را به مخاطره بیندازند بدون ملاحظه و تعارف برخورد نمایند
فرهنگ سازی و آگاهی عمومی در زمینه پدافند غیرعامل امری ضروری است
بهبود فضای کسب و کار و ایجاد شغل های جدید در شهرستان نیازمند تعامل بیشتر دستگاهها و تسریع در پرداخت تسهیلات از سوی بانک ها می باشد
جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان بستک با حضور فرماندار برگزار شد
پیام تبریک فرماندار بستک به مناسبت روز شهرداری و دهیاری
فرماندار بستک بر برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های دهه کرامت در این شهرستان تأکید کرد
پیام تسلیت فرماندار شهرستان بستک به مناسبت سالگرد شهادت مظلومانه شهدای انهدام هواپیمای مسافربری ایرباس
جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری سال ۹۸ شهرستان بستک برگزار شد
دهیاران اخلاق مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند
دیدار مدیر امور اراضی استان هرمزگان با فرماندار بستک دیدار مدیر امور اراضی استان هرمزگان با فرماندار بستک
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد کنگره شهدای زن شهرستان
کلنگ زنی یک واحد مسکونی مددجویی (به نمایندگی از ۵۵واحد) در روستای بست قلات
اخبار > بهبود فضای کسب و کار و ایجاد شغل های جدید در شهرستان نیازمند تعامل بیشتر دستگاهها و تسریع در پرداخت تسهیلات از سوی بانک ها می باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٢٤٣ 

 تاریخ:1398/04/16 


بهبود فضای کسب و کار و ایجاد شغل های جدید در شهرستان نیازمند تعامل بیشتر دستگاهها و تسریع در پرداخت تسهیلات از سوی بانک ها می باشد

معاون فرماندار بستک در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: بهبود فضای کسب و کار و ایجاد شغل های جدید در شهرستان نیازمند تعامل بیشتر دستگاهها و تسریع در پرداخت تسهیلات از سوی بانک ها می باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بستک به ریاست احمدی دولخانی معاون فرماندار و با حضور اعضای کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

احمدی دولخانی ضمن تشکر از اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان افزود: در سال ۹۷ علی رغم محدودیت های که وجود داشت، در زمینه اشتغال زایی کارها و فعالیت های خوبی از سوی اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان صورت پذیرفت که ماحصل آن  پرداخت تسهیلاتی بالغ بر ۱۶میلیارد تومان از طریق بانک ها به متقاضیان سرمایه گذاری در سطح شهرستان بود، که انتظار می رود این روند در سال ۹۸ هم تداوم و ارتقاء داشته باشد.

وی شتاب گرفتن فعالیت های تولیدی و اشتغال زا را منوط به هم افزایی و ارتباط بیشتر دستگاههای  متولی و  سرعت بیشتر در پرداخت تسهیلات توسط بانک ها دانست و گفت: برای بهبود فضای کسب و کار و ایجاد شغل های جدید  در شهرستان نیازمند تعامل بیشتر دستگاهها و تسریع در پرداخت تسهیلات از سوی بانک های عامل هستیم.

معاون فرماندار بستک در پایان خواستار تسریع در جذب و بکار گیری ۲۹۰ نفر سهمیه تعیین و ابلاغ شده در غالب طرح کارورزی از طریق دستگاههای متولی در شهرستان شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.