پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
مراسم بازگشایی مدارس در دور افتاده ترین روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد/ هیچ دانش آموز بستکی به خاطر وضعیت مالی از تحصیل جا نخواهد ماند.
مسائل و مشکلات شهر جناح مورد بررسی قرار گرفت
از تعاونی ها و تولیدی هایی که در جهت ایجاد اشتغال گام بر می دارند حمایت خواهیم کرد
نشست معاون میراث فرهنگی استان هرمزگان با فرماندار بستک
تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس در شهرستان بستک صورت گیرد.
اهداء عضو در جامعه نیازمندفرهنگسازیست
نشست رئیس اتاق اصناف، روئسای اتحادیه های صنفی و رئیس صنعت،معدن و تجارت شهرستان بستک با فرماندار
توزیع بسته های فرهنگی و لوازم التحریر در بین دانش آموزان در شهرستان بستک
هدف ما هدفی است که نظام اسلامی برای ما تعریف کرده است
افتتاح پروژه گازرسانی به فاز ۲ شهر بستک
افتتاح ۱۴پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک
به زودی محصول قهوه از هسته خرما با برند شهرستان بستک به ثبت می‌رسد.
افتتاح 5 پروژه عمرانی در شهرستان بستک
از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان بستک تجلیل شد
افتتاح ۷ پروژه عمرانی در بخش جناح
اخبار > بهبود فضای کسب و کار و ایجاد شغل های جدید در شهرستان نیازمند تعامل بیشتر دستگاهها و تسریع در پرداخت تسهیلات از سوی بانک ها می باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٢٤٣ 

 تاریخ:1398/04/16 


بهبود فضای کسب و کار و ایجاد شغل های جدید در شهرستان نیازمند تعامل بیشتر دستگاهها و تسریع در پرداخت تسهیلات از سوی بانک ها می باشد

معاون فرماندار بستک در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: بهبود فضای کسب و کار و ایجاد شغل های جدید در شهرستان نیازمند تعامل بیشتر دستگاهها و تسریع در پرداخت تسهیلات از سوی بانک ها می باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بستک به ریاست احمدی دولخانی معاون فرماندار و با حضور اعضای کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

احمدی دولخانی ضمن تشکر از اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان افزود: در سال ۹۷ علی رغم محدودیت های که وجود داشت، در زمینه اشتغال زایی کارها و فعالیت های خوبی از سوی اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان صورت پذیرفت که ماحصل آن  پرداخت تسهیلاتی بالغ بر ۱۶میلیارد تومان از طریق بانک ها به متقاضیان سرمایه گذاری در سطح شهرستان بود، که انتظار می رود این روند در سال ۹۸ هم تداوم و ارتقاء داشته باشد.

وی شتاب گرفتن فعالیت های تولیدی و اشتغال زا را منوط به هم افزایی و ارتباط بیشتر دستگاههای  متولی و  سرعت بیشتر در پرداخت تسهیلات توسط بانک ها دانست و گفت: برای بهبود فضای کسب و کار و ایجاد شغل های جدید  در شهرستان نیازمند تعامل بیشتر دستگاهها و تسریع در پرداخت تسهیلات از سوی بانک های عامل هستیم.

معاون فرماندار بستک در پایان خواستار تسریع در جذب و بکار گیری ۲۹۰ نفر سهمیه تعیین و ابلاغ شده در غالب طرح کارورزی از طریق دستگاههای متولی در شهرستان شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.