شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
افتتاح 96پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت درشهرستان بستک
نتایج آزمون کنکور سراسری سال ۹۸ مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت
برنامه های هفته دولـت با محوریــت و مشارکت مردم بـرگــــزار گردد
تکریم و خدمتگزاری به مردم از وظایف اصلی مدیران است
نشست صمیمانه فرماندار بستک با آزادگان سرافراز
برگزاری جشنواره بزرگ خرما در بستک
رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .
حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در شهرستان بستک
پیام تقدیر و تشکر سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک از جناب آقای دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور و جناب آقای دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان پس از انتصاب
فرماندار شهرستان بستک با حکم وزیر کشور منصوب شد
اولین فروشگاه دائمی صنایع دستی شهرستان افتتاح شد
دیدار مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان با فرماندار بستک
مشکلات واگذاری طرح های صنعتی و دامی شهرستان بستک بررسی شد
دیدار مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان هرمزگان با فرماندار بستک
برگزاری چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک
اخبار > برگزاری چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٤٦٥ 

 تاریخ:1398/04/31 


برگزاری چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک به ریاست سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان و با حضور معاون فرماندار،بخشداران و دیگر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد‌

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، حسینی قتالی در ابتدای این جلسه سرنگونی پهباد امریکایی توسط جمهوری اسلامی ایران را نشانه اقتدار و صلابت نظام و سبز پوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و افزود: کشور ما هیچگاه اجازه نخواهد داد تا دشمنان با هر قصد و نیتی وارد آب و خاک میهن شوند و بخواهند امنیت ما را به خطر بیندازند که جا دارد از زحمات و تلاشهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکر و قدردانی نماییم.

فرماندار بستک در ادامه به اهمیت برگزاری  انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و از مدیران و روئسای دستگاهها خواست با توجه به اهمیت موضوع انتخابات و رصد شدن آن در فضاهای مجازی با فکر ،اندیشه و تدبیر عمل نمایند.

رئیس شورای اداری شهرستان بستک  در ادامه بر تکریم ارباب رجوع و پیگیری و مرتفع نمودن مشکلات و خواسته های مراجعه کنندگان در ادارات و دستگاهها تاکید نمود.

حسینی قتالی همچنین به صرفه جویی در مصرف برق و آب با توجه به قرار گرفتن در فصل گرما اشاره و از مدیران دستگاهها خواست تا نسبت به بدهی های برق ،آب ،مخابرات و...  خود در اسرع وقت اقدام نمایند.

در این جلسه روئسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای و مسکن و شهرسازی گزارشی از عملکرد و برنامه های خود را ارائه نمودند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.