شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
افتتاح 96پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت درشهرستان بستک
نتایج آزمون کنکور سراسری سال ۹۸ مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت
برنامه های هفته دولـت با محوریــت و مشارکت مردم بـرگــــزار گردد
تکریم و خدمتگزاری به مردم از وظایف اصلی مدیران است
نشست صمیمانه فرماندار بستک با آزادگان سرافراز
برگزاری جشنواره بزرگ خرما در بستک
رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .
حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در شهرستان بستک
پیام تقدیر و تشکر سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک از جناب آقای دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور و جناب آقای دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان پس از انتصاب
فرماندار شهرستان بستک با حکم وزیر کشور منصوب شد
اولین فروشگاه دائمی صنایع دستی شهرستان افتتاح شد
دیدار مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان با فرماندار بستک
مشکلات واگذاری طرح های صنعتی و دامی شهرستان بستک بررسی شد
دیدار مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان هرمزگان با فرماندار بستک
برگزاری چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک
اخبار > رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٠٢ 

 تاریخ:1398/05/08 


رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان درنشست با کارکنان فرمانداری شهرستان بستک گفت :رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان درنشست با کارکنان فرمانداری شهرستان بستک گفت : برنامه ريزی و فراهم سازی  به موقع مقدمات و تمهيدات لازم، استفاده بهينه از دانش و فناوری های نوين و روز آمد و تسهيل سازی فرآيندهای انتخابات، به كارگيری نيروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای انتخابات با استفاده از همه ظرفيت ها و امكانات شد.

وی دراین نشست حفظ و صیانت از کارکنان را ضروری دانست و گفت : استفاده از نیروهای توانمند و با انگیزه در پیشبرد اهداف سازمانی بسیار مهم است .

 وی گفت: مدیر مکلف است بین نیروها، اتحاد، همدلی و همبستگی ایجاد کند و از افراط و تقریط پرهیز شود و در سایه همدلی و مدیریت مشارکتی است که می توانیم به رسالت و اهداف سازمانی گام بردارد.

وی با تاکید بر ضرورت تجربه‌اندوزی و لزوم به‌روزرسانی و ارتقای آگاهی‌ها کارکنان، افزود: هدف‌گذاری، لازمه‌ی پیشرفت محسوب ‌می‌شود و مهارت‌آموزی، مطالعه و ایجاد ارتباط قانع‌ کننده و مطمئن با مخاطبان نیز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

نازنین شیبانی در بخش دیگری از سخنان خود در حوزه پشتیبانی انتخابات گفت: برای تحقق اين مهم، تشكيل و راه اندازی کمیته های زیر مجموعه ستاد پشتیبانی انتخابات با حضور اعضاء امری ضروری و مورد تاكيد است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو ابراز کرد: یکی از زیرساخت‌های مهم برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و شفاف، آشنایی متصدیان برگزاری انتخابات با قوانین و مقررات انتخابات است.

وی اولویت های مهم را در راستای وضعیت موجود استان از لحاظ تدارکات و پشتیبانی عنوان کرد و گفت: نیاز سنجی دقیق از امکانات مورد نیاز و جمع بندی آنها با توجه به میزان تخصیص اعتبارات و مدیریت درست و بموقع از  منابع اعلام شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با اشاره به اخلاق محوری و انضباط اداری حاکم بر سازمان تصریح ‌کرد: شفاف‌سازی و رفع دغدغه‌های  کارکنان ، انتظاری شایسته از دست اندکاران این حوزه است  وی خواستار به روزرسانی آگاهی‌ها و ارتقای توان‌مند سازی همکاران در جهت نیل به اهداف سازمان شد.

گفتنی است در این نشست به منظور ایجاد فرصت‌های تازه برای ارتقای سطح آگاهی‌های همکاران و فراهم‌سازی بسترهای مناسب برای هم‌اندیشی کارکنان  درفرمانداری شهرستان بستک  عنوان کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.