چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
از سرمایه گذارانی که در شهرستان ایجاد اشتغال نمایند استقبال و حمایت خواهیم کرد
ممنوعیت ترددها بین شهرها و روستاهای شهرستان تا اطلاع ثانوی/ تعطیلی تمامی اصناف بجز اصناف ضروری طی ۳ روز آینده
برگزار کردن تجمعات از جمله عروسی در این شرایط حساس قابل توجیه نیست
اختصاص ۳۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار برای پروژهای عمرانی بستک
بازدید سرزده فرماندار بستک از نانوایی های سطح شهرستان
حفاری های سطح شهرستان ترمیم و بازسازی شوند
مردم خطر شیوع ویروس کرونا را جدی بگیرند
بازدید فرماندار بستک از روند برگزاری امتحانات نهایی
کیفیت پخت نان در شهرستان بهبود یابد
تقدیرفرماندار بستک از بانوان تولید کننده ماسک در شهرستان
دانش آموزان در محل سکونت خود در امتحانات شرکت کنند
پیام تسلیت فرماندار بستک در پی شهادت مهندس فلکنازی و تعدادی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه ناو کنارک
بازدید فرماندار بستک از کارگاه تولید ماسک‌ در هرنگ
شهرستان بستک قابلیت تبدیل شدن به قطب تولید پوشاک استان را دارد
تاکید فرماندار بستک بر احیای کارخانه نمک سید احمدی در سال جهش تولید
اخبار > رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٠٢ 

 تاریخ:1398/05/08 


رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان درنشست با کارکنان فرمانداری شهرستان بستک گفت :رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان درنشست با کارکنان فرمانداری شهرستان بستک گفت : برنامه ريزی و فراهم سازی  به موقع مقدمات و تمهيدات لازم، استفاده بهينه از دانش و فناوری های نوين و روز آمد و تسهيل سازی فرآيندهای انتخابات، به كارگيری نيروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای انتخابات با استفاده از همه ظرفيت ها و امكانات شد.

وی دراین نشست حفظ و صیانت از کارکنان را ضروری دانست و گفت : استفاده از نیروهای توانمند و با انگیزه در پیشبرد اهداف سازمانی بسیار مهم است .

 وی گفت: مدیر مکلف است بین نیروها، اتحاد، همدلی و همبستگی ایجاد کند و از افراط و تقریط پرهیز شود و در سایه همدلی و مدیریت مشارکتی است که می توانیم به رسالت و اهداف سازمانی گام بردارد.

وی با تاکید بر ضرورت تجربه‌اندوزی و لزوم به‌روزرسانی و ارتقای آگاهی‌ها کارکنان، افزود: هدف‌گذاری، لازمه‌ی پیشرفت محسوب ‌می‌شود و مهارت‌آموزی، مطالعه و ایجاد ارتباط قانع‌ کننده و مطمئن با مخاطبان نیز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

نازنین شیبانی در بخش دیگری از سخنان خود در حوزه پشتیبانی انتخابات گفت: برای تحقق اين مهم، تشكيل و راه اندازی کمیته های زیر مجموعه ستاد پشتیبانی انتخابات با حضور اعضاء امری ضروری و مورد تاكيد است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو ابراز کرد: یکی از زیرساخت‌های مهم برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و شفاف، آشنایی متصدیان برگزاری انتخابات با قوانین و مقررات انتخابات است.

وی اولویت های مهم را در راستای وضعیت موجود استان از لحاظ تدارکات و پشتیبانی عنوان کرد و گفت: نیاز سنجی دقیق از امکانات مورد نیاز و جمع بندی آنها با توجه به میزان تخصیص اعتبارات و مدیریت درست و بموقع از  منابع اعلام شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با اشاره به اخلاق محوری و انضباط اداری حاکم بر سازمان تصریح ‌کرد: شفاف‌سازی و رفع دغدغه‌های  کارکنان ، انتظاری شایسته از دست اندکاران این حوزه است  وی خواستار به روزرسانی آگاهی‌ها و ارتقای توان‌مند سازی همکاران در جهت نیل به اهداف سازمان شد.

گفتنی است در این نشست به منظور ایجاد فرصت‌های تازه برای ارتقای سطح آگاهی‌های همکاران و فراهم‌سازی بسترهای مناسب برای هم‌اندیشی کارکنان  درفرمانداری شهرستان بستک  عنوان کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.