سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨
آخرین اخبار
مدیران ادارات گزارش عملکرد شش ماهه اول سال ۹۸ را به اطلاع مردم برسانند
در پی وقوع زلزله5.6 ریشتری در کوخردجلسه ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران برگزار شد
دیدار رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان و روئسای هئیت های ورزشی شهرستان بستک با فرماندا
برای دریافت سهیمه نفت سفید ثبت نام کنید
مهمترین مسئله در حوزه پدافند غیر عامل فرهنگ سازی ،آموزش و اطلاع رسانی است
بازدید فرماندار بستک به همراه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت از شرکت مهران ریتون پاسارگاد (نمک آبی سید احمد) مجری طرح نمک خوراکی تصفیه شده و شرکت روئیدر ساختمان بندر در تدرویه
کسانی می توانند در آموزش و پرورش موفق باشند که دلسوز باشند.
جلسه طرح هویت گذاری دام های سبک و سنگین برگزار شد
دیدار فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بستک با فرماندار
بستک به قطب تولید انرژی پاک در کشور تبدیل می‌شود
بازدید فرماندار بستک از مدارس روستای تدرویه و چاه سرمه
امنیت و آرامشی که در شهرستان بستک وجود دارد نتیجه زحمات،فعالیت و بیداری و هوشیاری نیروی نظامی و انتظامی است
مدیران قدرت ریسک پذیری خود را در ایجاد اشتغال افزایش بدهند/ بهره گیری حداکثری از حداقل ها مبنای کار مدیران در ایجاد اشتغال باشد
جشنواره غذاهای بستکی در دی ماه برگزار خواهد شد/خانه کاظم حلقه زنجیر گذشته و حال بستک است
پیام تبریک فرماندار شهرستان بستک به دنبال کسب رتبه برتر توسط شهرداران بستک و جناح
اخبار > رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٠٢ 

 تاریخ:1398/05/08 


رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان درنشست با کارکنان فرمانداری شهرستان بستک گفت :رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان درنشست با کارکنان فرمانداری شهرستان بستک گفت : برنامه ريزی و فراهم سازی  به موقع مقدمات و تمهيدات لازم، استفاده بهينه از دانش و فناوری های نوين و روز آمد و تسهيل سازی فرآيندهای انتخابات، به كارگيری نيروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای انتخابات با استفاده از همه ظرفيت ها و امكانات شد.

وی دراین نشست حفظ و صیانت از کارکنان را ضروری دانست و گفت : استفاده از نیروهای توانمند و با انگیزه در پیشبرد اهداف سازمانی بسیار مهم است .

 وی گفت: مدیر مکلف است بین نیروها، اتحاد، همدلی و همبستگی ایجاد کند و از افراط و تقریط پرهیز شود و در سایه همدلی و مدیریت مشارکتی است که می توانیم به رسالت و اهداف سازمانی گام بردارد.

وی با تاکید بر ضرورت تجربه‌اندوزی و لزوم به‌روزرسانی و ارتقای آگاهی‌ها کارکنان، افزود: هدف‌گذاری، لازمه‌ی پیشرفت محسوب ‌می‌شود و مهارت‌آموزی، مطالعه و ایجاد ارتباط قانع‌ کننده و مطمئن با مخاطبان نیز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

نازنین شیبانی در بخش دیگری از سخنان خود در حوزه پشتیبانی انتخابات گفت: برای تحقق اين مهم، تشكيل و راه اندازی کمیته های زیر مجموعه ستاد پشتیبانی انتخابات با حضور اعضاء امری ضروری و مورد تاكيد است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو ابراز کرد: یکی از زیرساخت‌های مهم برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و شفاف، آشنایی متصدیان برگزاری انتخابات با قوانین و مقررات انتخابات است.

وی اولویت های مهم را در راستای وضعیت موجود استان از لحاظ تدارکات و پشتیبانی عنوان کرد و گفت: نیاز سنجی دقیق از امکانات مورد نیاز و جمع بندی آنها با توجه به میزان تخصیص اعتبارات و مدیریت درست و بموقع از  منابع اعلام شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با اشاره به اخلاق محوری و انضباط اداری حاکم بر سازمان تصریح ‌کرد: شفاف‌سازی و رفع دغدغه‌های  کارکنان ، انتظاری شایسته از دست اندکاران این حوزه است  وی خواستار به روزرسانی آگاهی‌ها و ارتقای توان‌مند سازی همکاران در جهت نیل به اهداف سازمان شد.

گفتنی است در این نشست به منظور ایجاد فرصت‌های تازه برای ارتقای سطح آگاهی‌های همکاران و فراهم‌سازی بسترهای مناسب برای هم‌اندیشی کارکنان  درفرمانداری شهرستان بستک  عنوان کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.