پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
مراسم بازگشایی مدارس در دور افتاده ترین روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد/ هیچ دانش آموز بستکی به خاطر وضعیت مالی از تحصیل جا نخواهد ماند.
مسائل و مشکلات شهر جناح مورد بررسی قرار گرفت
از تعاونی ها و تولیدی هایی که در جهت ایجاد اشتغال گام بر می دارند حمایت خواهیم کرد
نشست معاون میراث فرهنگی استان هرمزگان با فرماندار بستک
تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس در شهرستان بستک صورت گیرد.
اهداء عضو در جامعه نیازمندفرهنگسازیست
نشست رئیس اتاق اصناف، روئسای اتحادیه های صنفی و رئیس صنعت،معدن و تجارت شهرستان بستک با فرماندار
توزیع بسته های فرهنگی و لوازم التحریر در بین دانش آموزان در شهرستان بستک
هدف ما هدفی است که نظام اسلامی برای ما تعریف کرده است
افتتاح پروژه گازرسانی به فاز ۲ شهر بستک
افتتاح ۱۴پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک
به زودی محصول قهوه از هسته خرما با برند شهرستان بستک به ثبت می‌رسد.
افتتاح 5 پروژه عمرانی در شهرستان بستک
از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان بستک تجلیل شد
افتتاح ۷ پروژه عمرانی در بخش جناح
اخبار > افتتاح 96پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت درشهرستان بستک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٨٤٣ 

 تاریخ:1398/06/01 


افتتاح 96پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت درشهرستان بستک

سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک از افتتاح 96 پروژه عمرانی با اعتبار 722میلیارد و 694 میلیون ریال معادل 72میلیاردو269میلیون تومان به مناسبت هفته دولت در شهرستان بستک خبر داد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک سید شمس الدین حسینی قتالی ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت، سالروز شهادت شهیدان والامقام شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: هفته دولت، هفته افتخار و سر بلندي دولتي است كه تمام همتش، خدمت به محرومان جامعه و رفع نياز دردمندان و مستمندان است و فرصت مغتنم و بسيار با ارزشي است كه خدمتگزاران به مردم بتوانند در طول اين هفته خدمات صورت گرفته در بخش‌هاي مختلف را به مردم انعكاس دهند تا مردم نيز در جريان خدمات دولت قرار گيرند.

وی افزود: درهفته دولت در شهرستان بستک برنامه‌های متنوعی در قالب دیدار با ائمه جمعه و جماعات، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، تشریح عملکرد دولت از طریق تریبون نماز جمعه، بازدید های روستایی ودیدارهای مردمی، غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی واجرای برنامه های فرهنگی وهنری، افتتاح پروژه‌های عمرانی و...، برگزار می‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک، اضافه کرد: در طول این هفته در بخش افتتاح پروژه‌های عمرانی تعداد 96 پروژه با اعتباری بالغ بر 72 میلیارد و 269 میلیون تومان  در بخش‌های آموزش وفرهنگ، بهداشت ودرمان ، کشاورزی وآبخیزداری، ورزش، حمل ونقل، انرژی،تولید واشتغال ، ارتباطات، آبرسانی،  عمران شهری و روستایی و...، افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

حسینی قتالی ادامه داد: از نظر اعتبار،وتعداد پروژه، بخش حمل ونقل با 19پروژه وبا اعتباری بالغ بر272میلیارد ریال رتبه اول در شهرستان را به خود اختصاص داده است .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.