پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
مراسم بازگشایی مدارس در دور افتاده ترین روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد/ هیچ دانش آموز بستکی به خاطر وضعیت مالی از تحصیل جا نخواهد ماند.
مسائل و مشکلات شهر جناح مورد بررسی قرار گرفت
از تعاونی ها و تولیدی هایی که در جهت ایجاد اشتغال گام بر می دارند حمایت خواهیم کرد
نشست معاون میراث فرهنگی استان هرمزگان با فرماندار بستک
تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس در شهرستان بستک صورت گیرد.
اهداء عضو در جامعه نیازمندفرهنگسازیست
نشست رئیس اتاق اصناف، روئسای اتحادیه های صنفی و رئیس صنعت،معدن و تجارت شهرستان بستک با فرماندار
توزیع بسته های فرهنگی و لوازم التحریر در بین دانش آموزان در شهرستان بستک
هدف ما هدفی است که نظام اسلامی برای ما تعریف کرده است
افتتاح پروژه گازرسانی به فاز ۲ شهر بستک
افتتاح ۱۴پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک
به زودی محصول قهوه از هسته خرما با برند شهرستان بستک به ثبت می‌رسد.
افتتاح 5 پروژه عمرانی در شهرستان بستک
از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان بستک تجلیل شد
افتتاح ۷ پروژه عمرانی در بخش جناح
اخبار > افتتاح ۷ پروژه عمرانی در بخش جناح


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٩٤٤ 

 تاریخ:1398/06/05 


افتتاح ۷ پروژه عمرانی در بخش جناح

در سومین روز از هفته دولت ۷ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با حضور فرماندار،معاون فرماندار،بخشداران و مسئولین شهرستان بستک در بخش جناح به بهره برداری رسید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندارشهرستان بستک  ضمن تبریک هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: پروژه های  متمرکز شهرداری جناح با اعتباری بالِغ بر۱میلیاردو ۲۰۰میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 فرماندار بستک از افتتاح اولین اقامتگاه بوم گردی در شهرستان در روستای کهتویه با اعتباری بالغ بر ۲۰۰میلیون تومان خبر داد و افزود:هدف از افتتاح این پروژه ایجاد اشتغال برای ۱۰ نفر و جذب گردشگر با توجه به ظرفیت های بالای این روستا در گردشگری می باشد.

 حسینی قتالی همچنین از  افتتاح پروژه بهسازی معابر روستای کنارسیاه با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و۴۰۰ میلیون تومان با مشارکت دهیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد.

فرماندار بستک بیان داشت: افتتاح یک واحد طرح پرورش شتر مرغ  در زمینی به مساحت ۳۱۵۰۰متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱میلیاردو ۶۰۰میلیون تومان در روستای عالی احمدان از دیگر پروژه های سومین روز از هفته دولت در شهرستان بستک بود که با حضور مسئولین به بهره برداری رسید و تقدیم مردم خوب بخش جناح شد.

 فرماندار بستک افزود: همچنین در این روز مسجد دانشگاه آزاد اسلامی شهر جناح با اعتبار ۱میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان افتتاح گردید.


 گفتنی است کلنگ زنی خانه صنایع دستی روستای کهتویه، غبارروبی گلزار شهدای گمنام شهر جناح و دیدار با خانواده شهید عبداللهی از دیگر برنامه های سومین  روز از هفته دولت در شهرستان بستک بود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.