پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
مراسم بازگشایی مدارس در دور افتاده ترین روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد/ هیچ دانش آموز بستکی به خاطر وضعیت مالی از تحصیل جا نخواهد ماند.
مسائل و مشکلات شهر جناح مورد بررسی قرار گرفت
از تعاونی ها و تولیدی هایی که در جهت ایجاد اشتغال گام بر می دارند حمایت خواهیم کرد
نشست معاون میراث فرهنگی استان هرمزگان با فرماندار بستک
تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس در شهرستان بستک صورت گیرد.
اهداء عضو در جامعه نیازمندفرهنگسازیست
نشست رئیس اتاق اصناف، روئسای اتحادیه های صنفی و رئیس صنعت،معدن و تجارت شهرستان بستک با فرماندار
توزیع بسته های فرهنگی و لوازم التحریر در بین دانش آموزان در شهرستان بستک
هدف ما هدفی است که نظام اسلامی برای ما تعریف کرده است
افتتاح پروژه گازرسانی به فاز ۲ شهر بستک
افتتاح ۱۴پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک
به زودی محصول قهوه از هسته خرما با برند شهرستان بستک به ثبت می‌رسد.
افتتاح 5 پروژه عمرانی در شهرستان بستک
از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان بستک تجلیل شد
افتتاح ۷ پروژه عمرانی در بخش جناح
اخبار > افتتاح ۱۴پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٠٣٥ 

 تاریخ:1398/06/07 


افتتاح ۱۴پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک

در ششمین روز از هفته دولت و با حضور فرماندار،نماینده مردم غرب هرمزگان،معاون فرماندار،بخشدار و جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان ۱۴پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیاردو ۳۰۰میلیون تومان در بخش مرکزی شهرستان بستک افتتاح و به بهره برداری رسید

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، حسینی قتالی در آیین افتتاح پروژه های عمرانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همچنین تبریک هفته دولت اظهار داشت:طرح عملیات آبخیزداری حوزه فتویه با حجم آبگیری ۲۰۰ هزار متر مکعب و با اعتبار۲۸۱ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

وی افزود: در این روز زمین  چمن مصنوعی روستای زنگارد به مساحت ۳۵۰۰متر مربع و بااعتبار ۴۰۰میلیون تومان و همچنین زمین چمن مصنوعی روستای رودبار به مساحت۱۲۵۰ متر مربع و با اعتبار ۳۲۰میلیون تومان افتتاح گردید.

فرماندار بستک بیان داشت: زیر سازی و آسفالت خیابان دانش روستای چاه دسدان به مساحت۸۰۰۰ متر مربع و با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان همچنین بهسازی معابر روستای دهتل به مساحت ۸۴۹۵ متر مربع و با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان از دیگر پروژه‌های ششمین روز از هفته دولت بود که با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک همچنین از افتتاح متمرکز پروژه های آب و فاضلاب روستایی با اعتبار ۸۵۰میلیون تومان در روستای چاه دسدان خبر داد.

گفتنی است افتتاح  زیست پزشک وسرایداری مرکز جامع سلامت روستاهای چاه بنارد ودهتل،افتتاح پارک محله ای روستای انوه،افتتاح بلوار و بهسازی معابر روستای رودبار و افتتاح مرکز آموزش،تولید،اشتغال و خانه صنایع دستی روستای رودبار از دیگر پروژه های ششمین روز از هفته دولت در شهرستان بستک و در بخش مرکزی بود که با حضور فرماندار و مسئولین بهره برداری رسید..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.