يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨
آخرین اخبار
مشارکت و همت همه جانبه برای تسریع در روند احداث ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی بستک
برای بازگشایی راه ها و بهسازی مسیرها در سطح شهرستان اولویت بندی صورت گیرد
از ظرفیت خیرین در توسعه و پیشرفت شهر واجرای طرح های عمرانی استفاده شود
سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان به نام سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری ودر دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید.
بازدید فرماندار شهرستان بستک از شهرک صنعتی
مراسم یادبود سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دبیرستان شبانه روزی نمونه شهید رجایی بستک برگزار شد
پیام تسلیت فرماندار بستک در پی شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی
فرهنگ صحیح برخورد با بلاهای طبیعی به مردم آموزش داده شود
طی مراسمی و با حضور فرماندار بستک از پرستاران بیمارستان فارابی تجلیل شد
گاز سوز شدن تمامی نانوایی های سطح شهر بستک تا پایان امسال
بیش از ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به تولید کنندگان روستایی پرداخت شده است.
بارش بی سابقه234میلمتری در شهرستان بستک
اقتدار ما در برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از هر گونه جانبداری است/اولویت کار مدیران خدمت رسانی و رسیدگی به امورات مردم باشد
ريس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بستک گفت: مهمترین وظیفه هیات بازرسی اطمینان از اجرا وبرگزاری صحیح وقانونی انتخابات می باشد
راه اندازی ایستگاه مطالعه در ادارات شهرستان
اخبار > بیش از ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به تولید کنندگان روستایی پرداخت شده است.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٤٥٣ 

 تاریخ:1398/10/03 


بیش از ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به تولید کنندگان روستایی پرداخت شده است.

فرماندار بستک در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: بیش از ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به تولید کنندگان روستایی پرداخت شده و تلاش خواهیم کرد تا پایان سال جاری طرحهای در دست اقدامی که تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری آنها پرداخت شده به بهره برداری برسانیم

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور معاون فرماندار و دیگر اعضای کارگروه برگزار شد.

حسینی قتالی در این جلسه به اهمیت نقش تولید و اشتغال در جامعه اشاره نمود و افزود:درسالی که به نام رونق تولید نامگذاری شده است اعضای کارگروه اشتغال شهرستان با همکاری و تعامل، تلاش کنند تا کارگاه ها و شرکت های راکد را فعال نمایند.

فرماندار بستک بیان داشت:از افراد مبتکر و خلاق شهرستان که در زمینه تولید محصولات فعالیت دارند حمایت شود تا با افزایش این تولیدات زمینه اشتغال بیشتر در شهرستان فراهم شود.

وی تصریح کرد: بیش از ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به تولید کنندگان روستایی پرداخت شده و تلاش خواهیم کرد تا پایان سال جاری طرحهای در دست اقدامی که تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری آنها پرداخت شده به  بهره برداری برسانیم.

حسینی قتالی در پایان خاطر نشان کرد: به منظور حمایت از تولید کننده و حذف واسطه ها در صنعت داروهای گیاهی شهرستان برنامه ریزی حذف واسطه گران از چرخه تولید آنغوزه انجام شده است.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.