سه شنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
تقـدیر و تشکـر رئیس ستـاد انتخابات شهرستان بستک از حضـور گستـرده مردم و کليه عواملین بـرگـزاری انتخابات
پیام تشکر فرماندار شهرستان بستک از حضور پرشور مردم و عوامل برگزاری انتخابات
فرماندار بستک رأی خود رابه صندوق انداخت
وظیفه اصلی نمایندگان فرماندار مدیریت شعب اخذ رأی می باشد
از آراء مردم صیانت و حفاظت شود/ نمایندگان فرماندار محور اصلی و هماهنگ کننده شعب اخذ رأی هستند
از مهمترین اصول برگزاری انتخابات رعایت اصل بی طرفی است
جلسه آموزشی بازرسان شعب اخذ رأی شهرستان بستک برگزار شد
جلسه توجیهی آموزشي اعضاي شعب اخذ رأی شهرستان بستک برگزار شد
آمادگـی شهرستان بستک برای خلـق حماسه حضور در انتخابات دوم اسفند مـاه
گزارش تصویری از راهپیمایی و مراسم یوم الله 22 بهمن ماه 98 با حضور فرماندار،امام جمعه،مسئولین و مردم همیشه در صحنه شهرستان بستک
افتتاح ۱۱پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک
افتتاح ۸پروژه در بخش کوخرد هرنگ شهرستان بستک
: افتتاح۹۴ پروژه عمرانی بالغ بر ۸۸میلیارد تومان در دهه فجر امسال درشهرستان بستک/عذرخواهی فرماندار از مردم بدلیل مشکلات آب شهر بستک
اطلاعیه
نقطه عطف جمهوری اسلامی ایران واگذاری تمامی مسئولیتها به مردم است
اخبار > فرهنگ صحیح برخورد با بلاهای طبیعی به مردم آموزش داده شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٥٨٩ 

 تاریخ:1398/10/12 


فرهنگ صحیح برخورد با بلاهای طبیعی به مردم آموزش داده شود

فرماندار بستک با بیان اینکه ۸۶ درصد کشور ما در یکی از کمربندهای زلزله قرار گرفته است عنوان کردفرهنگ صحیح برخورد با بلاهای طبیعی بایدبه مردم آموزش داده شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،حسینی قتالی ضمن تشکر از عوامل برگزار کننده این همایش اظهار داشت:بیشتر مواقع شاهد زلزله های هستیم که به ثبت می رسد و ما به راحتی از کنار آن می گذریم ومعمولاً بلاهایی طبیعی که به ما ضرر جانی و مالی برساند در افکار ما خواهد ماند که زلزله ۱۲ دیماه سال۹۲ بستک یکی از این روزهایی است که یاد آور لحظاتی سخت برای مردم بستک بود.

فرماندار بستک در ادامه با بیان اینکه نباید همه موارد منفی زمین لرزه ها را در نظر گرفت به برخی از فواید علمی زمین لرزه ها اشاره کرد.

وی تصریح کرد: علم روزی که مهندسین در مباحث ساختمان و ساخت و ساز و بناها دارند امروز به کمک ما آمده و اگر نظام مهندسی در مورد ساخت و ساز ها سخت گیرانه عمل می کند در آینده ما احساس امنیت،آرامش و آسایش خاطر نسبت به بناهای خودخواهیم داشت.

فرماندار بستک با بیان اینکه ۸۶ درصد کشور ما در یکی از کمربندهای زلزله قرار گرفته است  عنوان کردفرهنگ صحیح برخورد با بلاهای طبیعی بایدبه مردم آموزش داده شود.

وی تاکید کرد: یکی از نکات مهمی که باید رعایت شود تا در برابر زلزله و دیگر بلاهای طبیعی مصون بمانیم ساختن بناهای مقاوم می باشد.

فرماندار بستک همچنین به بارندگی اخیر و بی سابقه ۲۳۴میلیمتری شهرستان اشاره و از اعضای ستاد بحران که تلاش کردند تا در این بارندگی شدید خسارات به حداقل کاهش یابد تشکر و قدردانی نمود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.