يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨
آخرین اخبار
مشارکت و همت همه جانبه برای تسریع در روند احداث ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی بستک
برای بازگشایی راه ها و بهسازی مسیرها در سطح شهرستان اولویت بندی صورت گیرد
از ظرفیت خیرین در توسعه و پیشرفت شهر واجرای طرح های عمرانی استفاده شود
سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان به نام سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری ودر دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید.
بازدید فرماندار شهرستان بستک از شهرک صنعتی
مراسم یادبود سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دبیرستان شبانه روزی نمونه شهید رجایی بستک برگزار شد
پیام تسلیت فرماندار بستک در پی شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی
فرهنگ صحیح برخورد با بلاهای طبیعی به مردم آموزش داده شود
طی مراسمی و با حضور فرماندار بستک از پرستاران بیمارستان فارابی تجلیل شد
گاز سوز شدن تمامی نانوایی های سطح شهر بستک تا پایان امسال
بیش از ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به تولید کنندگان روستایی پرداخت شده است.
بارش بی سابقه234میلمتری در شهرستان بستک
اقتدار ما در برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از هر گونه جانبداری است/اولویت کار مدیران خدمت رسانی و رسیدگی به امورات مردم باشد
ريس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بستک گفت: مهمترین وظیفه هیات بازرسی اطمینان از اجرا وبرگزاری صحیح وقانونی انتخابات می باشد
راه اندازی ایستگاه مطالعه در ادارات شهرستان
اخبار > فرهنگ صحیح برخورد با بلاهای طبیعی به مردم آموزش داده شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٥٨٩ 

 تاریخ:1398/10/12 


فرهنگ صحیح برخورد با بلاهای طبیعی به مردم آموزش داده شود

فرماندار بستک با بیان اینکه ۸۶ درصد کشور ما در یکی از کمربندهای زلزله قرار گرفته است عنوان کردفرهنگ صحیح برخورد با بلاهای طبیعی بایدبه مردم آموزش داده شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،حسینی قتالی ضمن تشکر از عوامل برگزار کننده این همایش اظهار داشت:بیشتر مواقع شاهد زلزله های هستیم که به ثبت می رسد و ما به راحتی از کنار آن می گذریم ومعمولاً بلاهایی طبیعی که به ما ضرر جانی و مالی برساند در افکار ما خواهد ماند که زلزله ۱۲ دیماه سال۹۲ بستک یکی از این روزهایی است که یاد آور لحظاتی سخت برای مردم بستک بود.

فرماندار بستک در ادامه با بیان اینکه نباید همه موارد منفی زمین لرزه ها را در نظر گرفت به برخی از فواید علمی زمین لرزه ها اشاره کرد.

وی تصریح کرد: علم روزی که مهندسین در مباحث ساختمان و ساخت و ساز و بناها دارند امروز به کمک ما آمده و اگر نظام مهندسی در مورد ساخت و ساز ها سخت گیرانه عمل می کند در آینده ما احساس امنیت،آرامش و آسایش خاطر نسبت به بناهای خودخواهیم داشت.

فرماندار بستک با بیان اینکه ۸۶ درصد کشور ما در یکی از کمربندهای زلزله قرار گرفته است  عنوان کردفرهنگ صحیح برخورد با بلاهای طبیعی بایدبه مردم آموزش داده شود.

وی تاکید کرد: یکی از نکات مهمی که باید رعایت شود تا در برابر زلزله و دیگر بلاهای طبیعی مصون بمانیم ساختن بناهای مقاوم می باشد.

فرماندار بستک همچنین به بارندگی اخیر و بی سابقه ۲۳۴میلیمتری شهرستان اشاره و از اعضای ستاد بحران که تلاش کردند تا در این بارندگی شدید خسارات به حداقل کاهش یابد تشکر و قدردانی نمود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.