سه شنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
تقـدیر و تشکـر رئیس ستـاد انتخابات شهرستان بستک از حضـور گستـرده مردم و کليه عواملین بـرگـزاری انتخابات
پیام تشکر فرماندار شهرستان بستک از حضور پرشور مردم و عوامل برگزاری انتخابات
فرماندار بستک رأی خود رابه صندوق انداخت
وظیفه اصلی نمایندگان فرماندار مدیریت شعب اخذ رأی می باشد
از آراء مردم صیانت و حفاظت شود/ نمایندگان فرماندار محور اصلی و هماهنگ کننده شعب اخذ رأی هستند
از مهمترین اصول برگزاری انتخابات رعایت اصل بی طرفی است
جلسه آموزشی بازرسان شعب اخذ رأی شهرستان بستک برگزار شد
جلسه توجیهی آموزشي اعضاي شعب اخذ رأی شهرستان بستک برگزار شد
آمادگـی شهرستان بستک برای خلـق حماسه حضور در انتخابات دوم اسفند مـاه
گزارش تصویری از راهپیمایی و مراسم یوم الله 22 بهمن ماه 98 با حضور فرماندار،امام جمعه،مسئولین و مردم همیشه در صحنه شهرستان بستک
افتتاح ۱۱پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک
افتتاح ۸پروژه در بخش کوخرد هرنگ شهرستان بستک
: افتتاح۹۴ پروژه عمرانی بالغ بر ۸۸میلیارد تومان در دهه فجر امسال درشهرستان بستک/عذرخواهی فرماندار از مردم بدلیل مشکلات آب شهر بستک
اطلاعیه
نقطه عطف جمهوری اسلامی ایران واگذاری تمامی مسئولیتها به مردم است
اخبار > شهرستان بستک آب ندارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٧٤٦ 

 تاریخ:1398/10/30 


شهرستان بستک آب ندارد

فرماندار بستک در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان ضمن انتقاد از وضعیت بد آب در این شهرستان گفت:مدیران آب استانی بدانند با توجه به بارندگی ها ی زیاد، شهرستان بستک آب ندارد و هنوز با مشکل آب مواجه است و باید به فکر حل این مشکل باشند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک دهمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک به ریاست حسینی قتالی فرماندار شهرستان  و با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

حسینی قتالی در ابتدای این جلسه ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: در تشییع پیکر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی میلیونها نفر حضور پیدا کردند و پیکر مطهر این شهید والامقام را تشییع کردند.

وی افزود: سردار سلیمانی کسی بود که خود را سرباز وطن می دانست و توانسته بود آمریکا که خود را ارباب دنیا می داند به زانو درآورد.

فرماندار بستک همچنین ضمن اشاره به حادثه هواپیمایی اکراین و تسلیت به بازماندگان  این حادثه،این سانحه را مستمسکی برای کشورهای غربی و در راس آن آمریکا و فضاهای خبری آنها دانست تا تشییع پیکر سردار سلیمانی و حمله به پایگاه نظامی آمریکا در عراق توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را کم رنگ جلوه دهند.

حسینی قتالی ضمن تشکر از همه مردم در مراسم راهپیمایی روز جمعه در حمایت از نظام و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،سپاه پاسداران را یک نیروی مردمی،مخلص و ایثارگر معرفی نمود که در همه زمینه ها یاری گر کشور و مردم بوده اند. وی همچنین از زحمات سبز پوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر نمود.

رئیس شورای اداری شهرستان بستک در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره مهندس صفا مدیرکل فقید مدیریت بحران استانداری هرمزگان به بارشهای بی سابقه باران در شهرستان اشاره و از اعضای ستاد بحران ،شهرداران،بخشداران،دهیاران،نیروهای نظامی و انتظامی و بویژه نیروهای بخش خصوصی که با در اختیار قرار دادن ماشین آلات در صحنه حضور پیدا کرده و این سیل اخیر را مدیریت کردند تشکر نمود.

فرماندار بستک‌از وضعیت بد آب شهرستان بستک انتقاد کرد و افزود: مدیران استان بدانند با وجود بارندگی های زیاد شهرستان بستک آب ندارد وی ادامه داد: مردم حق دارند گله مند باشند و مدیران باید به فکر حل این مشکل باشند تا با تابستان سختی مواجه نباشیم.

حسینی قتالی همچنین به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت:مردم شهرستان بستک نشان داده اند که پای نظام و دولت ایستاده اند و در همه مراسمات و راهپیمایی ها شرکت  داشته اند و در این انتخابات پیش رو نیز شاهد حضور پرشور مردم خواهیم بود.

وی بیان داشت:وظیفه ما به عنوان اجرا کننده های انتخابات،برگزاری انتخاباتی سالم،بی طرف و دور از هر گونه جانبداری،و ایجاد شور و نشاط در مردم است. 

وی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاهها باید به مطالبات مردم رسیدگی کنند خطاب به مدیران خاطر نشان کرد : رضایتمندی مردم با عملکرد و مدیریت خوب شما به وجود می آید.

دراین جلسه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گزارشی از عملکرد خود را ارائه نمود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.