چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
تقدیرفرماندار بستک از بانوان تولید کننده ماسک در شهرستان
دانش آموزان در محل سکونت خود در امتحانات شرکت کنند
پیام تسلیت فرماندار بستک در پی شهادت مهندس فلکنازی و تعدادی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه ناو کنارک
بازدید فرماندار بستک از کارگاه تولید ماسک‌ در هرنگ
شهرستان بستک قابلیت تبدیل شدن به قطب تولید پوشاک استان را دارد
تاکید فرماندار بستک بر احیای کارخانه نمک سید احمدی در سال جهش تولید
با اقدام جهادی و تلاش و کوشش شبانه روزی به مانند دیگر بحرانها نمیگزاریم ملخ های صحرایی آسیبی به مزارع و محصولات کشاورزان شهرستان وارد کنند
تقـدیر و تشکـر رئیس ستـاد انتخابات شهرستان بستک از حضـور گستـرده مردم و کليه عواملین بـرگـزاری انتخابات
پیام تشکر فرماندار شهرستان بستک از حضور پرشور مردم و عوامل برگزاری انتخابات
فرماندار بستک رأی خود رابه صندوق انداخت
وظیفه اصلی نمایندگان فرماندار مدیریت شعب اخذ رأی می باشد
از آراء مردم صیانت و حفاظت شود/ نمایندگان فرماندار محور اصلی و هماهنگ کننده شعب اخذ رأی هستند
از مهمترین اصول برگزاری انتخابات رعایت اصل بی طرفی است
جلسه آموزشی بازرسان شعب اخذ رأی شهرستان بستک برگزار شد
جلسه توجیهی آموزشي اعضاي شعب اخذ رأی شهرستان بستک برگزار شد
اخبار > نقطه عطف جمهوری اسلامی ایران واگذاری تمامی مسئولیتها به مردم است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٩٥٣ 

 تاریخ:1398/11/17 


نقطه عطف جمهوری اسلامی ایران واگذاری تمامی مسئولیتها به مردم است

فرماندار بستک در اجتماع بزرگ روحانیون در حمایت از انقلاب اسلامی و برنامه های گام دوم انقلاب به مناسب دهه مبارک فجر گفت:نقطه عطف جمهوری اسلامی ایران واگذاری تمامی مسئولیتها به مردم است

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک در اجتماع بزرگ روحانیون در حمایت از انقلاب اسلامی ضمن تبریک دهه مبارک فجر و تشکر و قدردانی از دست اندرکاران این مراسم اظهار داشت:بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری  نقشه راهی است برای ما و از آن جهت اهمیت دارد كه جوانان ایران در آن مورد خطاب قرار گرفته و یكی از اهداف اصلی گام دوم انقلاب واگذاری مسئولیتها به جوانان می‌باشد.

وی در ادامه به دو رویداد مهم پیش رو ۲۲ بهمن ماه و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه اشاره نمود.

فرماندار بستک در ادامه نقطه عطف جمهوری اسلامی ایران را واگذاری تمامی  مسئولیتها به مردم عنوان کرد و افزود: از ائمه جمعه و جماعات و روحانیون بزگوار  انتظار می رود که برای شرکت باشکوه در ابتدا ۲۲ بهمن و سپس ۲ اسفند و برگزاری  انتخابات مجلس شورای اسلامی  حضور داشته و مردم را برای شرکت در این دو رویداد مهم کشور تشویق نمایند.

حسینی قتالی خاطر نشان کرد:مردم شهرستان بستک در ادوار مختلف نشان داده اند که حضور بالای ۹۰ درصدی در پای صندوق های رای داشته و این نشان از این دارد که مردم ما پای نظام و انقلاب و دولت ایستاده اند.

وی افزود: امسال حساسترین انتخابات را در پیش داریم چرا که آمریکا دشمن قسم خورده ما به هر طریقی قصد ضربه زدن به این نظام و انقلاب را دارد و ترور ناجوانمردانه   سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی یکی از نقشه های خبیثی بود که اجرا نمودند و به گمان خود با شهادت سردار سلیمانی به هدف خود خواهند رسید و نمی دانستند با رفتن سلیمانی،سلیمانی ها متولد خواهند شد و در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی میلیون ها نفر به خیابان آمدند و این نشانه این بود که مردم ما ارزش خون شهدا را می دانند.

وی در پایان تصریح کرد: شهرستان بستک به برکت نظام انقلاب اسلامی و وجود مقام معظم رهبری در بحث اتحاد،وحدت، همدلی و برادری  زبانزد است و در بیشتر مراسمات این وحدت و همدلی نمایان است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.