يکشنبه ١٧ فروردين ١٣٩٩
آخرین اخبار
با اقدام جهادی و تلاش و کوشش شبانه روزی به مانند دیگر بحرانها نمیگزاریم ملخ های صحرایی آسیبی به مزارع و محصولات کشاورزان شهرستان وارد کنند
تقـدیر و تشکـر رئیس ستـاد انتخابات شهرستان بستک از حضـور گستـرده مردم و کليه عواملین بـرگـزاری انتخابات
پیام تشکر فرماندار شهرستان بستک از حضور پرشور مردم و عوامل برگزاری انتخابات
فرماندار بستک رأی خود رابه صندوق انداخت
وظیفه اصلی نمایندگان فرماندار مدیریت شعب اخذ رأی می باشد
از آراء مردم صیانت و حفاظت شود/ نمایندگان فرماندار محور اصلی و هماهنگ کننده شعب اخذ رأی هستند
از مهمترین اصول برگزاری انتخابات رعایت اصل بی طرفی است
جلسه آموزشی بازرسان شعب اخذ رأی شهرستان بستک برگزار شد
جلسه توجیهی آموزشي اعضاي شعب اخذ رأی شهرستان بستک برگزار شد
آمادگـی شهرستان بستک برای خلـق حماسه حضور در انتخابات دوم اسفند مـاه
گزارش تصویری از راهپیمایی و مراسم یوم الله 22 بهمن ماه 98 با حضور فرماندار،امام جمعه،مسئولین و مردم همیشه در صحنه شهرستان بستک
افتتاح ۱۱پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک
افتتاح ۸پروژه در بخش کوخرد هرنگ شهرستان بستک
: افتتاح۹۴ پروژه عمرانی بالغ بر ۸۸میلیارد تومان در دهه فجر امسال درشهرستان بستک/عذرخواهی فرماندار از مردم بدلیل مشکلات آب شهر بستک
اطلاعیه
اخبار > افتتاح ۱۱پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠٠٣ 

 تاریخ:1398/11/20 


افتتاح ۱۱پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک

در نهمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان بستک ۱۱پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۱میلیاردو ۱۰۰میلیون تومان با حضور فرماندار،امام جمعه ،بخشداران و روئسای دستگاههای اجرایی شهرستان بستک در بخش مرکزی به بهره برداری رسید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،حسینی قتالی ضمن تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت:پروژه تعریض و بهسازی محور بستک-بندرعباس(تنگ بستک-چاهبنارد)به علاوه میدان تنگ بستک شامل ۴۰۷۰۰ مترمربع قسمت تعریض و بهسازی و ۱۴۱۴۸متر مربع  میدان تنگ بستک به ترتیب با اعتبار ۳میلیارد و ۲میلیارد و۷۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

فرماندار بستک از افتتاح بلوار ورودی روستای انوه با اعتبار ۶۳۰میلیون تومان و بلوار ورودی روستای فاریاب سنگویه با اعتبار ۴۶۳میلیون خبر داد.

حسینی قتالی به افتتاح پروژهای چمن مصنوعی روستاهای بخش مرکزی اشاره کرد و افزود:زمین فوتسال چمن مصنوعی فتویه به مساحت ۱۲۵۰متر مربع و اعتبار۳۰۰ میلیون و زمین فوتسال چمن مصنوعی بستقلات به مساحت۱۱۵۰متر مربع و اعتبار ۳۵۰میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی همچنین از افتتاح زمین فوتسال چمن مصنوعی روستای آل کندی به مساحت۱۴۰۰ متر مربع و با اعتبار۳۵۰ میلیون تومان و زمین فوتسال چمن مصنوعی برکه لاری به مساحت ۱۲۵۰متر مربع و اعتبار ۳۵۰میلیون تومان با مشارکت اداره ورزش و جوانان و دهیاری ها در این روز خبر داد.

فرماندار بستک بیان داشت: افتتاح گلخانه يك هكتاري سبزي و صيفي با اعتبار ۱ میلیارد و۶۰۰ ميليون تومان در روستاي دهنگ وافتتاح آسفالت معابر روستای آل کندی به متراژ ۱۲۰۰۰متر مربع و با اعتبار ۴میلیاردو ۷۰۰میلیون تومان از محل تامین اعتبار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با مشارکت دهیاری و خیرین از دیگر پروژه هایی بود که با حضور مسئولان به بهره برداری رسید.

گفتنی است دیدار با خانواده شهید رکنی در شیخ حضور،کلنگ زنی سالن ورزشی انوه،افتتاح خانه صنایع دستی فتویه و افتتاح بلوار ورودی چاهبنارد از دیگر برنامه ها و پروژه های نهمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان بستک بود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.