يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠
آخرین اخبار
دیدار رئیس،کارکنان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان بستک با فرماندار
پيام تبريك فرماندار بستك به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران
بانکها با پرداخت به موقع تسهیلات از تولید کنندگان و سرمایه گذاران حمایت کنند
سهمیه آرد نانوایی های متخلف و نانوایی هایی که نانشان از کیفیت مطلوب برخوردار نیست کسر و به سهمیه آرد نانوایی هايي که نان با کیفیت تحویل مشتری می دهند اضافه خواهد شد/هر گونه گزارش مستند مبنی بر گران‌فروشی سیمان و یا توزیع آن به خارج از شهرستان توسط عاملان توزیع سیمان،سبب ابطال عاملیت آنها خواهد شد
مردم شهرستان بستک در رعایت پروتکل های بهداشتی خوب عمل کرده اند/ اقامه نماز جماعت در مساجد خصوصا در شبهای پر فیض ماه مبارک رمضان در صحن و فضای باز مساجد و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردد
فردا آخـرین روز از مهلت قانونی نام نویسی داوطلبان عضویت در شورای اسلامی روستا/ ثبت نام ۱۰۲ داوطلب در ششمین روز ثبت نام/ مجموع ثبت نام شـدگان ۲۵۱ نفر
ثبت نام از داوطلبان عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از ۱۶ فروردین آغاز می شود
نام نویسی ۶۹ داوطلب برای تصاحب ۲۰ کرسی در شوراهای اسلامی شهرهای بستک، جناح، کوهیج، هنگویه/ ثبت نام ۴۹ داوطلب در آخرین روز ثبت نام شوراهای شهر
بازدید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بستک از راه روستایی انجیردان
برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش شهرستان بستک
فردا آخـرین روز از مهلت قانونی نام نویسی داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر/ثبت نام ۸ داوطلب در ششمین روز ثبت نام
ثبت نام از داوطلبان نامزدی در انتخابات ششمين دوره شوراهای اسلامی شهر از ۲۰ اسفند آغاز می‌شود
افتتاح سردخانه و سالن تشریح پزشکی قانونی بیمارستان فارابی بستک
تامین مسکن برای اقشار ضعیف و کم درآمدجامعه از برنامه ها و اولویت اصلی شورای مسکن شهرستان می باشد
دیدار رئیس و کارکنان اداره منابع طبیعی شهرستان بستک با فرماندار
اخبار > مردم در شرایط فعلی کرونایی،نباید دغدغه مایحتاج ضروری را داشته باشند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣١٢٢ 

 تاریخ:1399/08/28 


مردم در شرایط فعلی کرونایی،نباید دغدغه مایحتاج ضروری را داشته باشند

فرماندار بستک در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان عنوان کرد: مردم در شرایط فعلی کرونایی،نباید دغدغه مایحتاج ضروری را داشته باشند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،جلسه کارگروه مشترک تنظیم بازار و آرد و نان شهرستان بستک به ریاست حسینی قتالی فرماندار شهرستان و با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد.

حسینی قتالی در این جلسه  بیان داشت: مهمترین بحث در هر کشور و جامعه ای بحث اقتصادی است چرا که این اقتصاد است که چرخه مملکت را می چرخاند و شیوع ویروس کرونا تاثیرات منفی بر اقتصاد کشورها داشته که کشور،استان و شهرستان ما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

فرماندار بستک در ادامه بیان داشت: اصناف و بازاریان شهرستان بستک افرادی با انصاف هستند که با ستاد تنظیم بازار نهایت تعامل و همکاری را داشته اند و ممکن است تعداد انگشت شماری از صنوف دچار تخلفاتی شوند که باید به آنها تذکر داده شود.

وی تاکید کرد:در شرایط فعلی کرونایی مردم نباید دغدغه مایحتاج ضروری خود را داشته باشند و مایحتاج ضروری و لازم مردم در بازار باید تامین شود.

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان خاطر نشان کرد:همه ما در جریان شرایط مخربی که ویروس کرونا بر مشاغل و صنوف و درآمد و معیشت مردم گذاشته هستیم بنابراین لازم است بازرسان تنظیم بازار شهرستان در برخورد با صنوف در وهله نخست به تذکرات لازم و جدی بسنده کنند.

قتالی ضمن تشکر از نظارت اداره صنعت، معدن،تجارت،اتاق اصناف،بازرسان و تعزیرات حکومتی بندرلنگه با توجه به شرایط کرونایی و کمبود نیرو از نیروهای بسیجی نیز که در راستای کنترل و نظارت بر بازار پای کار بوده اند تقدیر کرد.

فرماندار بستک در بخشی دیگر از سخنان خود در این جلسه به موضوع نان و سهمیه آرد نانوایی ها پرداخت و خواستار پیگیری و عدم تخصیص سهمیه آرد به نانوایی های تعطیل شد.

وی اذعان داشت: نیروی انتظامی نظارت دارد تا مانع خروج آرد از شهرستان گردد و از امروز این نظارت تشدید خواهد شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.