75
فرمانداری بستک - اخبار > مسائل و مشکلات در حوزه صدور مجوزهای طرحهای کشاورزی و منابع طبیعی مورد بررسی قرار گرفت
آخرین اخبار
اخبار > مسائل و مشکلات در حوزه صدور مجوزهای طرحهای کشاورزی و منابع طبیعی مورد بررسی قرار گرفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٠١٤ 

 تاریخ:1398/08/25 


مسائل و مشکلات در حوزه صدور مجوزهای طرحهای کشاورزی و منابع طبیعی مورد بررسی قرار گرفت

نشست حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک با اعضای شورای نظام مهندسی کشاورزی و‌منابع طبیعی استان هرمزگان در شهر جناح با هدف بررسی مسائل و مشکلات در حوزه صدور مجوزها طرح های کشاورزی و منابع طبیعی در شهر جناح برگزارشد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، حسینی قتالی در این نشست با اشاره به اینکه بیشتر درگیری ها و مشکلات مردم شهرستان مربوط به واگذاری طرح های کشاورزی و منابع طبیعی می باشد بر بالا بردن سطح آگاهی و آموزش مردم از اجرای طرح ها تاکید کرد.

فرماندار بستک در ادامه به تاکیدات مقام معظم رهبری نسبت به مسئله معیشت و اقتصاد مردم  و نامگذاری  شعار سال به نام رونق تولید اشاره کرد و افزود:وظیفه ما این است به عنوان مسئول ازتولیدکنندگان و سرمایه گذاران حمایت نماییم.

وی تصریح کرد:با توجه به افزایش جمعیت، چشم انداز ما باید در اجرای طرحها، بلند مدت باشد و نباید شهرهاو روستاها را  محصور طرحها نماییم.

وی از نمایندگان نظام مهندسی شهرستان خواست تا اختیار عمل بیشتری داشته باشند و قویتر عمل کنند.

حسینی قتالی به پتانسیل خوب شهرستان بستک در بخش کشاورزی اشاره نمود و افزود: شهرستان بستک دارای استعداد بالایی در اراضی کشاورزیست و طی چند سال  مقام نخست کشت کلزا را داشته است.

فرماندار بستک همچنین به مجتمع در حال ساخت دامپروری پنج هزار راسی دهنگ اشاره و ابراز امیدواری کرد با بهره برداری از این مجتمع دامپروری تحول عظیمی در صنعت دام  شهرستان بستک رقم خواهد خورد.


.انتهای پیام


خروج