75
فرمانداری بستک - اخبار > دیدار بانوان با فرماندار وامام جمعه شهرستان بستک با عنوان ۴۲ سال الگوی فاطمی
آخرین اخبار
اخبار > دیدار بانوان با فرماندار وامام جمعه شهرستان بستک با عنوان ۴۲ سال الگوی فاطمی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٩٩٣ 

 تاریخ:1399/11/15 


دیدار بانوان با فرماندار وامام جمعه شهرستان بستک با عنوان ۴۲ سال الگوی فاطمی

به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارک فجر،سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و آغاز هفته زن ومقام مادر جمعی از بانوانبا فرماندار وامام جمعه شهرستان بستک دیدار کردند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارک فجر،سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و آغاز هفته زن ومقام مادر جمعی ازبانوان دستگاه های اجرایی ،مدیران زن ،فعالین اجتماعی شهرستان وکارکنان فرمانداری با سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار و حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا قائدی امام جمعه شهرستان در محل فرمانداری بارعایت پروتکل بهداشتی دیدار کردند.

فرماندار شهرستان بستک ضمن تبریک دهه مبارک فجر،روز زن ومقام مادر اظهار داشت: حضرت فاطمه (س)الگوی شایسته زنان مسلمان واسوه ونماد پاکدامنی و وارستگی برای زنان ایرانی می باشد که پیروی از سلوک ومنش آن بزرگوار روشنایی بخش مسیر زندگی است.

قتالی افزود: سالروز ولادت حضرت زهرا (س)،هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر فرصت ارزشمندی برای تکریم وتجلیل از مادران وزنان جامعه اسلامی وترویج ارزش هااست.وی اذعان داشت: بانوان شاغل در ادارات جدا از وظیفه مادری ومدیریت خانواده در بخش های مختلف ادارات نقش بسیار موثری را ایفا کرده اند که این خود نشان از قدرت،پشتکار وتلاش بانوان در انجام امورات محوله است.

امام جمعه شهرستان نیز در بیاناتی ضمن تبریک این مناسبتها به خصوصیات و شخصیت حضرت فاطمه زهرا(س) اشاره و آن حضرت را بهترین الگو و سرمشق برای زنان   دانست.

وی در ادامه در خصوص تشکیل کارگروه امر به معروف و نهی از منکر در حوزه بانوان در شهرستان و همچنین نقش زنان در جنبش های سیاسی انقلاب اسلامی مطالبی را بیان کردند.

در پایان این نشست ضمن تقدیر از مدیران زن شهرستان،بانوان فرمانداری ودستگاهای اجرایی از پنجمین کتاب خانم رشدیه عالیان بانوی پژوهشگر ،شاعر ونویسنده شهرستان بستک که در چهارمین جشنواره سراسری پروفسور حسابی به عنوان پژوهشگر برتر کشور شناخته شد رونمایی گردید.


.انتهای پیام


خروج