اخبار > لزوم تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم در ادارات به صورت ویژه‌/تعامل و همکاری همه جانبه دستگاه‌ها با شبکه بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا/۱۰ دیماه آخرین مهلت ثبت نام کپسول گاز مایع وحضور نماینده شرکت نفت،روزهای پنجشنبه در فرمانداری و پاسخگویی به مشکلات مردم


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٥٦٩ 

 تاریخ:1400/09/22 


لزوم تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم در ادارات به صورت ویژه‌/تعامل و همکاری همه جانبه دستگاه‌ها با شبکه بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا/۱۰ دیماه آخرین مهلت ثبت نام کپسول گاز مایع وحضور نماینده شرکت نفت،روزهای پنجشنبه در فرمانداری و پاسخگویی به مشکلات مردم

.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک جلسه شورای اداری شهرستان بستک به ریاست قسوریان سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور معاونین ایشان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه،بخشداران و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری بستک در ابتدای این جلسه ضمن تبریک ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار با تاکید بر تکریم ارباب رجوع وپیگیری مطالبات مردم در ادارات گفت: تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم باید به صورت ویژه در دستور کار ادارات قرار گیرد.

قسوریان در ادامه افزود:مدیران دستگاه‌ها این موضوع را مد نظر قرار دهند که پس از برگزاری میز خدمت در محلات و روستاها نسبت به مصوباتی که تدوین و ابلاغ می شود و قول هایی که داده می شود عمل نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک با اشاره به اهمیت دولت به بانوان خصوصاً در حوزه مدیریتی خواستار استفاده از ظرفیت بانوان در بسیاری از حوزه های جامعه شدند.

وی ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی کادر درمان از شروع ویروس کرونا تا کنون بر تعامل همه جانبه و همکاری همه دستگاهها با شبکه بهداشت و درمان برای مقابله با بیماری کرونا تأکید کرد.

سرپرست فرمانداری بستک تصریح کرد:در خصوص اجرای طرح های اشتغالزایی از کلیه دستگاه‌های متولی امر درخواست داریم که قبل از جانمایی طرح‌ها با بخشداری ها هماهنگ باشند.

قسوریان در پایان اعلام کرد: ۱۰ دیماه آخرین مهلت ثبت نام کپسول گاز مایع در سامانه می باشد و طبق هماهنگی های صورت گرفته نماینده شرکت نفت در روزهای پنجشنبه در فرمانداری حضور داشته و پاسخگوی مشکلات مردم خواهد بود.


.انتهای پیام


خروج