اخبار > به دنبال شیوع سویه جدید ویروس کرونا (امیکرون) محدودیتهای جدید کرونایی در شهرستان اجرا خواهد شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٩٣٢ 

 تاریخ:1400/10/20 


به دنبال شیوع سویه جدید ویروس کرونا (امیکرون) محدودیتهای جدید کرونایی در شهرستان اجرا خواهد شد

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه فوق‌العاده ستاد مقابله با کرونای شهرستان تأکید کرد: به دنبال شیوع سویه جدید ویروس کرونا (امیکرون) محدودیتهای جدید کرونایی در شهرستان اجرا خواهد شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک جلسه فوق‌العاده ستاد مقابله با کرونا شهرستان به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور امام جمعه،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و دیگر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

دکتر بستان در این جلسه با اشاره به اینکه مهمترین هدف ما از برگزاری این جلسه حفظ سلامت مردم می باشد تأکید کرد:به دنبال شیوع سویه جدید ویروس کرونا (امیکرون) محدودیتهای جدید کرونایی در شهرستان اجرا خواهد شد.

وی افزود:شهرداری و دهیاری در شهرها و روستاها تا اطلاع ثانوی اماکن تفریحی مانند پارک‌ ها و بوستان ها که سبب تجمع افراد می گردد تعطیل نمایند.

ایشان همچنین از بخشداران خواست طی هماهنگی با امامان جمعه،مدیران آموزش و پرورش و دهیاران روستاهای درگیر از جمله کوخرد،بست قلات،زنگارد و گریند نمازهای یومیه و جمعه به مدت دو هفته برگزار نشود و ضمن غیر حضوری بودن مدارس در طول این دو هفته از هر گونه مراسم و تجمعاتی از قبیل عروسی،ختم و برگزاری جشنواره خودداری گردد.

رئیس ستاد کرونا شهرستان بستک خاطر نشان کرد:تمام مسابقات ورزشی رسمی و دوستانه شهرستان لغو و مسابقات استانی نیز بدون حضور تماشاگر برگزار شود.

بستان افزود: فعالیت کلیه رستوران ها،کبابی ها تا اطلاع ثانوی به صورت بیرون خواهد بود.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در پایان بر تشدید نظارت ها توسط بازرسین بهداشت،نیروی انتظامی،اداره صمت و اتحادیه اصناف تأکید کرد.


.انتهای پیام


خروج