اخبار > تکریم ارباب رجوع توسط مدیران و کارکنان دستگاهها بیش از گذشته صورت گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٩٤٩ 

 تاریخ:1400/10/22 


تکریم ارباب رجوع توسط مدیران و کارکنان دستگاهها بیش از گذشته صورت گیرد

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در نشست شورای اداری شهرستان تأکید کرد:تکریم ارباب رجوع توسط مدیران و کارکنان دستگاهها بیش از گذشته صورت گیرد

 

 

 

 


به کزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،جلسه شورای اداری شهرستان بستک به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور امام جمعه و دیگر اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در ابتدای این جلسه با اشاره به بارندگی شدید اخیر،بحران به وجود آمده و خسارات وارده به زیر ساختهای شهرستان از مشارکت و همراهی همه دستگاهها،مسئولین و مردم که با جدی گرفتن هشدارها،موجب شدند از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری شود تشکر نمود.

دکتر بستان افزود: از آنجایی که ادارات و نهادهای شهرستان حلقه اتصال بین دولت و مردم هستند عملکرد مثبت مسئولین نشان دهنده رضایتنمدی مردم از دولت خواهد بود.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در ادامه بر تکریم ارباب رجوع توسط مدیران و کارکنان دستگاهها بیش از گذشته تأکیدکرد.

وی خاطرنشان کرد:مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان باید به دنبال مشارکت و جذب خیرین در حوزه خود باشند.

دکتر بستان همچنین ضمن تشریح سفر روز پنجشنبه دکتر رئیسی ریاست محترم جمهور به استان هرمزگان و حضور نماینده ویژه ایشان به شهرستان بستک از بازدید محرابیان وزیر نیرو از دو پروژه حیاتی جاده خور و آبرسانی از چارک به شهرستان بستک خبر داد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک در پایان تأکید کرد:با توجه به نزدیک بودن دهه مبارک فجر همه دستگاهها پروژه های قابل افتتاح خود را به فرمانداری اعلام نمایند.


.انتهای پیام


خروج