شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
برگزاری جشنواره بزرگ خرما در بستک
رعايت نظم اداری و انجام خدمت بی منت به مردم بايد سرلوحه كار كاركنان قرار گیرد .
حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در شهرستان بستک
پیام تقدیر و تشکر سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک از جناب آقای دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور و جناب آقای دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان پس از انتصاب
فرماندار شهرستان بستک با حکم وزیر کشور منصوب شد
اولین فروشگاه دائمی صنایع دستی شهرستان افتتاح شد
دیدار مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان با فرماندار بستک
مشکلات واگذاری طرح های صنعتی و دامی شهرستان بستک بررسی شد
دیدار مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان هرمزگان با فرماندار بستک
برگزاری چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک
جلسه ستاد تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان شهرستان بستک برگزارشد
بازدید معاون فرماندار بستک از نانوایی های سطح شهر
بازدیـد ســـرزده معـــاون فرمــانـــدار بستک از ادارات شهرستان
دیدار رئیس و جمعی از کارکنان بهزیستی بامعاون فرماندار بستک
کارگران بعنوان قشر عظیم و زحمت کش اجتماع نقش کلیدی در روند توسعه و پیشرفت کشور دارند
اخبار > با همت و تلاش مضاعف و تفکر جدید در راه پیشبرد اهداف نظام و رونق تولید گام برداریم


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٧٣٧ 

 تاریخ:1398/01/21 


با همت و تلاش مضاعف و تفکر جدید در راه پیشبرد اهداف نظام و رونق تولید گام برداریم

فرماندار بستک در نشست شورای اداری شهرستان گفت:با همت و تلاش مضاعف و تفکر جدید در راه پیشبرد اهداف نظام و رونق تولید گام برداریم

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال ۹۸به ریاست حسینی قتالی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

حسینی قتالی در ابتدای جلسه ضمن تبریک سال نو و همچنین تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال رونق تولید نامگذاری شده بایستی با همت و تلاش مضاعف و تفکر جدید در راه پیشبرد اهداف نظام‌ گام برداریم و شرایط رونق تولید را فراهم نمائیم.

فرماندار بستک در ادامه ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان چند استان کشورمان و تسلیت به جانباختگان  این حوادث از مسئولین خواست تا با همت جمعی در جمع آوری کمک به سیل زدگان از طریق اکیپ های که برای ارسال کمک به این مناطق در نظر گرفته شده است شرکت نمایند.

رئیس شورای اداری شهرستان بستک ضمن تشکر از زحمات اعضای ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی و دستگاههای اجرایی بیان داشت: به حمدالله با تلاش و پای کار بودن نیروهای نظامی و انتظامی و پلیس راهور در ایام نوروز آمار تلفات جاده ای در شهرستان به ثبت نرسیده است.

حسینی قتالی همچنین بر تعامل بین مدیران دستگاهها تاکید کرد و افزود:رونق را از تولید نباید گرفت و مخل تولید نباید شد بلکه در سال جدید که سال رونق تولید می باشد می بایست شرایط را برای جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال فراهم نمود.

گفتنی است در این جلسه خنجی رئیس اداره میراث فرهنگی و دبیر ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی به گزارشی از عملکرد این ستاد در ایام نوروز پرداخت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.