پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
از سرمایه گذارانی که در شهرستان ایجاد اشتغال نمایند استقبال و حمایت خواهیم کرد
ممنوعیت ترددها بین شهرها و روستاهای شهرستان تا اطلاع ثانوی/ تعطیلی تمامی اصناف بجز اصناف ضروری طی ۳ روز آینده
برگزار کردن تجمعات از جمله عروسی در این شرایط حساس قابل توجیه نیست
اختصاص ۳۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار برای پروژهای عمرانی بستک
بازدید سرزده فرماندار بستک از نانوایی های سطح شهرستان
حفاری های سطح شهرستان ترمیم و بازسازی شوند
مردم خطر شیوع ویروس کرونا را جدی بگیرند
بازدید فرماندار بستک از روند برگزاری امتحانات نهایی
کیفیت پخت نان در شهرستان بهبود یابد
تقدیرفرماندار بستک از بانوان تولید کننده ماسک در شهرستان
دانش آموزان در محل سکونت خود در امتحانات شرکت کنند
پیام تسلیت فرماندار بستک در پی شهادت مهندس فلکنازی و تعدادی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه ناو کنارک
بازدید فرماندار بستک از کارگاه تولید ماسک‌ در هرنگ
شهرستان بستک قابلیت تبدیل شدن به قطب تولید پوشاک استان را دارد
تاکید فرماندار بستک بر احیای کارخانه نمک سید احمدی در سال جهش تولید
اخبار > فرهنگ سازی و آگاهی عمومی در زمینه پدافند غیرعامل امری ضروری است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٢٤٤ 

 تاریخ:1398/04/16 


فرهنگ سازی و آگاهی عمومی در زمینه پدافند غیرعامل امری ضروری است

فرماندار بستک:فرهنگ سازی و آگاهی عمومی در زمینه پدافند غیرعامل امری ضروری است که بایستی اعضای شورای پدافند غیرعامل نسبت به برگزاری دوره های آموزشی برای مجموعه هدف اقدام کنند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،حسینی قتالی در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان که با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: دانستن اصول و‌مبانی پدافند غیرعامل بسیار مهم و ضروری است و بر همه ما لازم است که با اصول و مبانی پدافند غیرعامل آشنایی داشته باشیم و با اجرا و رعایت آنها در مقابله با تهدیدات احتمالی دشمنان و کاهش خسارتهای ناشی از تهدیدات که منشاء انسانی دارند از آن استفاده نمائیم.

وی افزود: با رویکردی که دشمن تحت عنوان بیوتروریسم دارد با انتشار عوامل بیماری های انسانی، دامی و آفات نباتی کشور ما را مورد تهدید قرار می دهد که بایستی اعضای شورای پدافند غیرعامل شهرستان این موضوع را مدنظر قرار دهند.

فرماندار بستک خاطر نشان کرد: اعضای شورای پدافند غیرعامل بایستی با اعتقاد و باور عملی و بر اساس مصوبات شورای پدافند غیرعامل شهرستان اهداف و برنامه ها را به پیش ببرند.

حسینی قتالی از دستگاههای اجرایی شهرستان خواست تا نسبت به فعال نمودن کمیته پدافند غیرعامل در مجموعه خود اهتمام داشته باشند.

رئیس شورای پدافند غیر عامل شهرستان تصریح نمود:با توجه به زلزله خیز بودن شهرستان بر مقاوم سازی، ایمن سازی و‌مصونیت سازی ساختمان ها در برابر زلزله توجه شود.

فرماندار بستک افزود: فرهنگ سازی و آگاهی عمومی در زمینه پدافند غیرعامل ضروری است که بایستی اعضای شورای پدافند غیرعامل نسبت به برگزاری دوره های آموزشی برای مجموعه هدف اقدام کنند.

فرماندار بستک با تاکید بر اینکه اعضای شورای پدافند در برگزاری برنامه ها و مانورها با هم تعامل و همکاری داشته باشند افزود: پدافند غیرعامل مختص هفته پدافند غیرعامل نیست، اعضای شورای پدافند غیرعامل بایستی برنامه هایی را در سطح شهرستان برگزار و هر ۱۵ روز گزارش برنامه های برگزار شده را به فرمانداری ارسال نمایند.

وی همچنین بر برگزاری برنامه ها، مانورها و دوره های آموزشی با موضوع پدافند غیرعامل در سطح روستاها توسط بخشداران و دهیاران تاکید کرد.

فرماندار بستک در پایان از آموزش و پرورش خواست تا نسبت به برگزاری دوره های آموزشی با موضوع پدافند غیرعامل برای دانش اموزان، مدیران و معلمان و اولیا به صورت مستمر اقدام کنند.

 گفتنی است در این جلسه به مناسبت روز شهرداری از شهرداران بستک و جناح تقدیر شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.