اخبار > ادارات آب و برق شهرستان با برنامه ریزی و مدیریت صحیح از بروز مشکلات احتمالی در فصل گرما جلوگیری نمایند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥٩٨ 

 تاریخ:1401/02/31 


ادارات آب و برق شهرستان با برنامه ریزی و مدیریت صحیح از بروز مشکلات احتمالی در فصل گرما جلوگیری نمایند

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه شورای اداری شهرستان تأکید کرد:ادارات آب و برق شهرستان با برنامه ریزی و مدیریت صحیح از بروز مشکلات احتمالی در فصل گرما جلوگیری نمایند

 

 

 

 


بهگزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک دومین جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست ولی بستان سرپرست فرمانداری و با حضور اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در ابتدای این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج سازندگی به نیروهای پر تلاش بسیج و سپاه شهرستان  از حضور و زحمات و تلاشهای این نیروی خدوم در تمامی مناسبت‌ها بویژه  مسائل و مشکلات و بحران ها قدردانی نمود.

وی در ادامه با گراميداشت روز ارتباطات و روابط عمومی از روابط عمومی ها به عنوان قلب تپنده و طلایه داران عرصه اطلاع رسانی دستگاه ها نام برد و افزود: در عصر حاضر که مقام معظم رهبری موضوع جهاد تبیین را عنوان نمودند و تلاش و برنامه های  دشمنان نظام و دولت برای ایجاد یأس و ناامیدی در بین مردم،روابط عمومی های دستگاهها نقش مهمی در انعکاس خدمات مجموعه خود و در جریان قرار گرفتن مردم از خدمات ارائه شده دارند.

دکتر بستان همچنین به موضوع هدفمندی یارانه ها و حذف ارز ترجیحی از سوی دولت اشاره و رونق کشاورزی،جلوگیری از فساد گسترده،عدالت در توزیع یارانه، جلوگیری از قاچاق و کمبود مواد غذایی اصلاح الگوی مصرف و جلوگیری از رانت گسترده را از دلایل اجرای این طرح عنوان نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک با اشاره به شروع فصل گرما و چالش های احتمالی پیش رو،از ادارات آب و برق شهرستان خواست تا با برنامه ریزی و مدیریت صحیح از بروز مشكلات احتمالی جلوگیری نمایند.

فضاسازی سطح شهرها و ادارات از سوی مدیران دستگاه‌ها و شهرداران با توجه به نزدیک بودن ایام سالروز آزادسازی خرمشهر،سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده خرداد و برنامه ریزی برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان ازدیگر موضوعاتی بود که سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در این جلسه مطرح نمود.

لازم به ذکر است در این جلسه مدیران جهاد کشاورزی و صنعت معدن و تجارت به ارائه گزارش اقدامات خود پرداختند.


.انتهای پیام


خروج