75
فرمانداری بستک - اخبار > تعامل،همدلی و صمیمیت اعضای شورا و انتخاب شهردار قوی و باتجربه رمز موفقیت شوراها خواهد بود/شوراها با تعامل و ارتباط با مهندس جباری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از توانمدی های ایشان جهت عمران و آبادانی شهرشان استفاده نمایند.
آخرین اخبار
اخبار > تعامل،همدلی و صمیمیت اعضای شورا و انتخاب شهردار قوی و باتجربه رمز موفقیت شوراها خواهد بود/شوراها با تعامل و ارتباط با مهندس جباری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از توانمدی های ایشان جهت عمران و آبادانی شهرشان استفاده نمایند.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٧١٩ 

 تاریخ:1400/04/22 


تعامل،همدلی و صمیمیت اعضای شورا و انتخاب شهردار قوی و باتجربه رمز موفقیت شوراها خواهد بود/شوراها با تعامل و ارتباط با مهندس جباری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از توانمدی های ایشان جهت عمران و آبادانی شهرشان استفاده نمایند.

تعامل،همدلی و صمیمیت اعضای شورا و انتخاب شهردار قوی و باتجربه رمز موفقیت شوراها خواهد بود/شوراها با تعامل و ارتباط با مهندس جباری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از توانمدی های ایشان جهت عمران و آبادانی شهرشان استفاده نمایند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،حسینی قتالی فرماندار شهرستان در نشست خود با منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهرهای بستک،جناح،کوهیج و هنگویه ضمن تبریک به اعضا و آرزوی توفیق برای آنان اظهار داشت: اکنون که با توفیق خداوند مورد اعتماد مردم قرار گرفتید با فعالیت خود موجبات رضایت مردم را فراهم سازید و به عنوان نمایندگان مردم دین خود را به مردم و شهرتان ادا نمایید.

وی در ادامه با تأکید بر لزوم آشنایی اعضای شورا با قوانین و مقررات شورا افزود:۱۴ مرداد شروع به کار شوراها و تعیین هیأت رئیسه خواهد بود و اولین مصوبه نیز قطعا انتخاب شهردار می باشد.

فرماندار بستک تصریح کرد:تعامل،همدلی و صمیمیت اعضای شورا و انتخاب  شهردار قوی و باتجربه رمز موفقیت شوراها خواهد بود پس لازم است اولویت های خود را مشخص کرده و با تقسیم کار و بهره مندی از تجربیات افراد متخصص در این امر پتانسیل ها و ظرفیت‌های شهر را شناسایی نمایید.

وی همچنین ضمن تأکید بر تعامل و ارتباط شوراها با مهندس جباری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،از شوراها خواست تا از توانمندی‌های ایشان جهت عمران و آبادانی شهر بهره ببرند.

حسینی قتالی در پایان ضمن ارائه توضیحات کامل در خصوص قوانین و مقررات،کمیسیون‌ها و صورتجلسات و مصوبات شوراها خاطر نشان کرد: بنده به عنوان نماینده دولت در شهرستان حمایت خود را از شما اعلام می‌کنم و تمام توان خود را در رساندن بستک به جایگاه واقعی و بالا نگه داشتن نام بستک به کار خواهیم بست.


.انتهای پیام


خروج