75
فرمانداری بستک - اخبار > با مدیریت شبکه بهداشت و درمان،تیم هایی برای نظارت و سرکشی مستمر از تمامی صنوف و مکانهای تفریحی،گردشگری و سفره خانه ها تشکیل گردد.
آخرین اخبار
اخبار > با مدیریت شبکه بهداشت و درمان،تیم هایی برای نظارت و سرکشی مستمر از تمامی صنوف و مکانهای تفریحی،گردشگری و سفره خانه ها تشکیل گردد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٩٦٧ 

 تاریخ:1400/08/10 


با مدیریت شبکه بهداشت و درمان،تیم هایی برای نظارت و سرکشی مستمر از تمامی صنوف و مکانهای تفریحی،گردشگری و سفره خانه ها تشکیل گردد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان عنوان کرد:با مدیریت شبکه بهداشت و درمان،تیم هایی برای نظارت و سرکشی مستمر از تمامی صنوف و مکانهای تفریحی،گردشگری و سفره خانه ها تشکیل گردد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،حمید قسوریان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، پس از ارائه گزارش مدیر شبکه بهداشت و درمان در خصوص آمار تزریق کرونا در سطح شهرها و روستاهای شهرستان با اشاره به اینکه سلامت جامعه نباید بخاطر سهل انگاری عده ای از افراد به خطر بیفتد اظهار داشت:علی‌رغم وجود واکسن به میزان کافی اما متأسفانه درصدی از افراد در کل گروه‌های واجد شرایط، برای دریافت واکسن مراجعه نکرده اند که لازم است برای حفظ سلامتی خود و دیگران برای تزریق واکسن اقدام نمایند.

سرپرست فرمانداری بستک با تأکید بر اینکه همه دستگاههای اجرایی موظف به همکاری با شبکه بهداشت و درمان شهرستان هستند خاطر نشان کرد: با مدیریت شبکه بهداشت و درمان تیم هایی برای نظارت و سرکشی مستمر از تمامی صنوف و مکانهای گردشگری و سفره خانه ها تشکیل گردد.

وی تصریح کرد: برای حفظ سلامت دانش آموزان در مدارس، کلیه دستورالعمل های بهداشتی می بایست رعایت گردد و دانش آموزان واجد شرایط و بالای ۱۲ سال واکسینه شوند.

قسوریان در پایان از مردم در خواست کرد تا نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیش از پیش اهتمام داشته باشند تا شاهد شروع موج جدید کرونا نباشیم.


.انتهای پیام


خروج