اخبار > مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان پیگیر جذب کامل تسهیلات تبصره ۱۸ باشند.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٢٤ 

 تاریخ:1401/06/29 


مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان پیگیر جذب کامل تسهیلات تبصره ۱۸ باشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه شورای اداری گفت:مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان پیگیر جذب کامل تسهیلات تبصره ۱۸ باشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک دکتر بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه شورای اداری شهرستان با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس به ویژه شهدای شهرستان بستک، به موضوع پروژه مهر و بازگشایی مدارس و فراهم نمودن بستر های لازم برای شروع سال تحصیلی جدید اشاره نمود.

دکتر بستان در ادامه با اشاره به برخی مصوبات سفر استاندار هرمزگان به شهرستان بر پیگیری این مصوبات و پاسخگویی به مکاتبات فرمانداری توسط دستگاه‌های مربوطه تأکید کرد.

 نماينده عالی دولت در شهرستان بستک در بخشی دیگر از سخنان خود بیان داشت:با توجه به گستردگی شهرستان و حضور مردم از روستاهای دور به مرکز شهرستان برای انجام و پیگیری امورات خود ضرورت دارد مدیران و کارکنان ادارات با حضور به موقع و حساسیت بیشتر به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کنند.

دکتر بستان به عدم استفاده شهرستان بستک از تسهیلات تبصره ۱۸ اشاره و با بیان اینکه این تسهیلات برنامه ریزی برای ایجاد اشتغال جدید را دنبال می کند از دستگاه‌های مرتبط خواست برای ایجاد طرح ها و استفاده از این تسهیلات برنامه ریزی داشته باشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک افزود:مدیران بانکها با اعطای تسهیلات شرایط را برای ایجاد اشتغال در شهرستان تسهیل نمایند.

تأکید بر حضور مدیران در مراسمات ملی مذهبی و ثبت آمار اشتغال دستگاهها در سامانه رصد از دیگر موضوعاتی بود که دکتر بستان در این جلسه مطرح نمود.


.انتهای پیام


خروج