دوشنبه ١٤ آذر ١٤٠١
آخرین اخبار
دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان با سرپرست فرمانداری شهرستان بستک
برگزاری اولین جلسه ستاد طرح ملی کالا برگ الکترونیکی در شهرستان بستک
تجليل از پرستاران بیمارستان فارابی بستک به مناسبت روز پرستار
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بستک به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار
برگزاری بیست و چهارمین مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس در دبیرستان متوسط اول روستای ایلود
جلسه ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بستک
برگزاری اولین جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان بستک
دیدار رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان هرمزگان با سرپرست فرمانداری شهرستان بستک
دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بستک با سادات چاهبنارد و بازدید از دهیاری این روستا
غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام شهر بستک به مناسبت هفته بسیج
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بستک به مناسبت آغاز هفته بسیج
دیدار جمعی از مدیران ادارات شهرستان بستک با معاون جدید سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری
ستاد تنظیم بازار شهرستان بستک تشکیل جلسه داد
برگزاری جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان بستک
افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب و محصولات فرهنگی در بستک
اخبار > تخصیص اعتبار و شروع عملیات بهسازی مسیر تنگ بستک-چاهبنارد-تدرویه-چاه سرمه


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٤١٧ 

 تاریخ:1400/11/25 


تخصیص اعتبار و شروع عملیات بهسازی مسیر تنگ بستک-چاهبنارد-تدرویه-چاه سرمه

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در نشست شورای اداری شهرستان ازتخصیص اعتبار و شروع عملیات بهسازی مسیر تنگ بستک-چاهبنارد-تدرویه-چاه سرمه خبر داد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک ولی بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در نشست شورای اداری شهرستان ضمن تبریک میلاد با سعادت امیر المؤمنین علی (ع) و روز پدر به فرمایشات  مقام معظم رهبری درباره ایجاد اختلاف دربین مسلمانان از سوی دشمنان اسلام اشاره و حضرت علی(ع) که در بین مذاهب اسلامی شیعه و سنی به شأن و منزلت ممتاز ایشان معترف هستند می تواند مظهر وحدت و انسجام در بین مسلمانان قرار گیرد.

وی افزود: برجسته ترین شعار حضرت علی (ع) که  به صورت عملی به دنبال اجرای آن بودند عدالت بود که امیدواریم همه ما مسئولین شهرستان در برنامه ها و تصمیماتمان این اصل مهم را سر لوحه قرار دهیم.

دکتر بستان در ادامه به طرحهای واگذار شده و در حال واگذاری شهرستان اشاره کرد و افزود: بسیاری از اراضی که در گذشته بر اساس مصوبه کارگروه زیربنایی استان و توسط امور اراضی استان و شهرستان واگذار شده یا در حال واگذاری است هیچ گونه پیشرفتی نداشته و تنها اتفاقی که صورت گرفته است تملک زمین بوده که ادارات مرتبط مکلف هستند ضمن نظارت و اعلام موانع و مشکلات آنها نسبت به طرحهایی که از گذشته واگذار شده و تاکنون هیچ فعالیتی بر روی اراضی آنها صورت نگرفته برای برگشت این اراضی به بانک زمین دولت اقدام کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک تصریح کرد:با توجه به نزدیک بودن سال نو و عید نوروز، بازرسان اصناف و اداره صمت و جهاد کشاورزی،برای کنترل قیمت‌ها به ویژه در بحث مواد غذایی و کالاهای اساسی مردم مدیریت و نظارت لازم را انجام دهند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک خطاب به مدیران بانک‌های شهرستان تأکید کرد: با توجه به دستورالعمل جدید رئیس محترم جمهور و هیأت دولت در خصوص اعطای تسهیلات، از همه روسای بانک‌های شهرستان در خواست داریم بر اساس دستورالعمل ابلاغ شده  با اعطای تسهیلات به موقع زمینه ایجاد اشتغال  و رونق کسب و کار در شهرستان را فراهم نمایند.

دکتر بستان در ادامه با اشاره به یکی از مصوبات سفر رياست محترم جمهور به استان هرمزگان از تخصیص اعتبار و شروع عملیات بهسازی مسیر تنگ بستک-چاهبنارد-تدوریه-چاه سرمه خبر داد. 

رئیس شورای اداری شهرستان بستک در پایان از حضور و همراهی همه مردم و مسئولین در برنامه های دهه مبارک فجر تشکر و قدردانی کرد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.