75
فرمانداری بستک - اخبار > ثبت نام از داوطلبان عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از ۱۶ فروردین آغاز می شود
آخرین اخبار
اخبار > ثبت نام از داوطلبان عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از ۱۶ فروردین آغاز می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٥٣٤ 

 تاریخ:1400/01/11 


ثبت نام از داوطلبان عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از ۱۶ فروردین آغاز می شود

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک از آغاز ثبت نام داوطلبان عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از ۱۶ فروردین ماه سال جاری خبر داد

 

 

 

 


به گـزارش روابط عمومی فرمانداری و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بستک،احمدی دولخانی با اشاره به آغاز ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستا ها از ۱۶ فروردین؛ از کلیه علاقه مندان به خدمت در این عرصه دعوت کرد در فرصت باقیمانده مدارک مورد نیاز ثبت نام را آماده نمایند.

معاون فرماندار بستک افزودند: بر اساس اعلام وزارت کشور ثبت نام از داوطلبان عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین آغاز و به مدت یک هفته انجام خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک تأکید کرد: ارائـه گواهـی عـدم سوء پیشینه که از زمان صـدور آن بیش از ۳ ماه نگذشته باشد هنگام ثبت نام الزامی می باشد.

وی افزود: داوطلبان عضویت در ششمین دوره شورای اسلامی روستا می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات  قضایی یا پلیس ۱۰+ یا سامانه خدمات الکترونیکی قضایی نسبت به دریافت گـواهی عدم سوء پیشینه اقدام نمایند.

احمدی دولخانی رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک ادامه داد: سطح تحصیلی داوطلبان عضویت در شورای اسلامی روستاهای تا ۲۰۰ خانوار خواندن و نوشتن و روستاهای بالاتر از۲۰۰ خانوار دیپلم تعیین شده است.

احمدی دولخانی تصریح کرد: كساني كه سابقه یک دوره کامل عضویت اصلی شورا را دارا باشند، به شرطی که در همان حوزه ی انتخابیه نامزد شوند از شرط مدرک تحصیلی معاف هستند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک یادآور شد ثبت نام داوطلبان عضویت در شورای اسلامی روستا از طریق اپلیکیشن موبایلی و مراجعه به دفاتر پیشخوان انجام می شود و الزامی به مراجعه حضوری به بخشداری ها و تحویل فیزیکی مدارک نیست.


.انتهای پیام


خروج