اخبار > کنترل قیمت ها و نظارت بر بازار و ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران در آستانه سال جدید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٨٥٩ 

 تاریخ:1401/12/23 


کنترل قیمت ها و نظارت بر بازار و ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران در آستانه سال جدید

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بستک در سال 1401 به ریاست دکتر بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک و با حضور حجت الاسلام والمسلمین قائدی امام جمعه شهرستان و دیگر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از زحمات و تلاشهای مدیران در طول سال قدردانی نمود و افزود: در طول سال پروژه های مهمی در شهرستان به بهره برداری رسید و پروژه هایی نیز در حال انجام است که با همت دولت و تلاشها و پیگیری های استاندار معزز و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته که شایسته تقدیر می باشد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک با اشاره به اینکه ستاد تنظیم بازار شهرستان نیز با توجه به فرارسیدن آخر سال و در ادامه ماه مبارک رمضان  باید بیش از پیش بر بازار با هدف کنترل قیمت‌ها نظارت کنند،تاکید کرد: توزیع به‌ موقع کالاهای اساسی مردم  می بایست در دستور کار قرار گیرد تا مردم در این زمینه با مشکلی مواجه نشوند.

نماینده  عالی دولت در شهرستان بستک بیان داشت: طرح نهضت ملی مسکن از طرح های اصلی دولت و فرصت مهمی برای خانه دار شدن مردم است که خوشبختانه پیشرفتهای خوبی از سوی ادارات بنیاد مسکن و راه و شهرسازی شهرستان صورت گرفته و چندین مرحله قرعه کشی زمین با حضور متقاضیان انجام شده است.

دکتر بستان در ادامه با اشاره به اینکه از 25 اسفند ماه سفرهای نوروزی آغاز خواهد شد از  دستگاههای عضو ستاد تسهیلات خدمات سفر شهرستان خواست ضمن آمادگی کامل، شرایطی فراهم نمایند تا خدمات مطلوبی در اختیار مسافران و گردشگران قرار گیرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در پایان با تأکید بر تکریم ارباب رجوع از سوی مسئولین تصریح کرد:امیدواریم بتوانیم در سال جدید با برنامه کامل تر و جامع تر میزان رضایمندی مردم را افزایش دهیم.

 


.انتهای پیام


خروج