اخبار > برگزاری جلسه شورای هماهنگی ترافیک و ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان بستک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٨٦٠ 

 تاریخ:1401/12/23 


برگزاری جلسه شورای هماهنگی ترافیک و ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان بستک

جلسه شورای هماهنگی ترافیک و ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان بستک به ریاست آزادی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار در این جلسه بیان داشت: کلیه عملیات حفاری در معابر و محورهای مواصلاتی شهرستان از تاریخ 15/12/1401 ممنوع و مرمت و ترمیم نوارهای حفاری حداکثر تا تاریخ 28/12/1401 به طور مستمر انجام و به اتمام برسد.

وی افزود: با توجه به اهمیت رفاه حال و ایمنی مسافرین، کمیته بهداشت و درمان شهرستان نسبت به بازدید از رستوران ها، مدارس، نانوایی ها و ... اقدام نمایند.

آزادی تصریح کرد: با توجه به اطلاع نداشتن مسافرین از وضعیت آب انبارهای سطح شهرستان و مخاطره آمیز بودن آن، دستگاه های مربوطه در جهت اطلاع رسانی مسافرین اقدام نمایند و در جهت راهنمایی مسافرین نوروزی بنرهای هشداری و راهنمایی مسیر نصب گردد.

ساماندهی نمازخانه های و سرویسهای بهداشتی در سطح پارکها، فضاهای سبز و سایر فضاهای عمومی و خدمات رسانی در این بخش به صورت مستمر و روزانه، آماده باش کامل جمعیت هلال احمر، نیروهای امدادی و آتش نشانی همچنین برنامه شیفت بندی برای حضور تمامی عوامل مرتبط با اقدامات سفرهای نوروزی برای هر دستگاه اجرایی از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.


.انتهای پیام


خروج