يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠
آخرین اخبار
دیدار رئیس،کارکنان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان بستک با فرماندار
پيام تبريك فرماندار بستك به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران
بانکها با پرداخت به موقع تسهیلات از تولید کنندگان و سرمایه گذاران حمایت کنند
سهمیه آرد نانوایی های متخلف و نانوایی هایی که نانشان از کیفیت مطلوب برخوردار نیست کسر و به سهمیه آرد نانوایی هايي که نان با کیفیت تحویل مشتری می دهند اضافه خواهد شد/هر گونه گزارش مستند مبنی بر گران‌فروشی سیمان و یا توزیع آن به خارج از شهرستان توسط عاملان توزیع سیمان،سبب ابطال عاملیت آنها خواهد شد
مردم شهرستان بستک در رعایت پروتکل های بهداشتی خوب عمل کرده اند/ اقامه نماز جماعت در مساجد خصوصا در شبهای پر فیض ماه مبارک رمضان در صحن و فضای باز مساجد و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردد
فردا آخـرین روز از مهلت قانونی نام نویسی داوطلبان عضویت در شورای اسلامی روستا/ ثبت نام ۱۰۲ داوطلب در ششمین روز ثبت نام/ مجموع ثبت نام شـدگان ۲۵۱ نفر
ثبت نام از داوطلبان عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از ۱۶ فروردین آغاز می شود
نام نویسی ۶۹ داوطلب برای تصاحب ۲۰ کرسی در شوراهای اسلامی شهرهای بستک، جناح، کوهیج، هنگویه/ ثبت نام ۴۹ داوطلب در آخرین روز ثبت نام شوراهای شهر
بازدید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بستک از راه روستایی انجیردان
برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش شهرستان بستک
فردا آخـرین روز از مهلت قانونی نام نویسی داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر/ثبت نام ۸ داوطلب در ششمین روز ثبت نام
ثبت نام از داوطلبان نامزدی در انتخابات ششمين دوره شوراهای اسلامی شهر از ۲۰ اسفند آغاز می‌شود
افتتاح سردخانه و سالن تشریح پزشکی قانونی بیمارستان فارابی بستک
تامین مسکن برای اقشار ضعیف و کم درآمدجامعه از برنامه ها و اولویت اصلی شورای مسکن شهرستان می باشد
دیدار رئیس و کارکنان اداره منابع طبیعی شهرستان بستک با فرماندار
اخبار > ثبت نام از داوطلبان عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از ۱۶ فروردین آغاز می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٥٣٤ 

 تاریخ:1400/01/11 


ثبت نام از داوطلبان عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از ۱۶ فروردین آغاز می شود

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک از آغاز ثبت نام داوطلبان عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از ۱۶ فروردین ماه سال جاری خبر داد

 

 

 

 


به گـزارش روابط عمومی فرمانداری و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بستک،احمدی دولخانی با اشاره به آغاز ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستا ها از ۱۶ فروردین؛ از کلیه علاقه مندان به خدمت در این عرصه دعوت کرد در فرصت باقیمانده مدارک مورد نیاز ثبت نام را آماده نمایند.

معاون فرماندار بستک افزودند: بر اساس اعلام وزارت کشور ثبت نام از داوطلبان عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین آغاز و به مدت یک هفته انجام خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک تأکید کرد: ارائـه گواهـی عـدم سوء پیشینه که از زمان صـدور آن بیش از ۳ ماه نگذشته باشد هنگام ثبت نام الزامی می باشد.

وی افزود: داوطلبان عضویت در ششمین دوره شورای اسلامی روستا می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات  قضایی یا پلیس ۱۰+ یا سامانه خدمات الکترونیکی قضایی نسبت به دریافت گـواهی عدم سوء پیشینه اقدام نمایند.

احمدی دولخانی رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک ادامه داد: سطح تحصیلی داوطلبان عضویت در شورای اسلامی روستاهای تا ۲۰۰ خانوار خواندن و نوشتن و روستاهای بالاتر از۲۰۰ خانوار دیپلم تعیین شده است.

احمدی دولخانی تصریح کرد: كساني كه سابقه یک دوره کامل عضویت اصلی شورا را دارا باشند، به شرطی که در همان حوزه ی انتخابیه نامزد شوند از شرط مدرک تحصیلی معاف هستند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک یادآور شد ثبت نام داوطلبان عضویت در شورای اسلامی روستا از طریق اپلیکیشن موبایلی و مراجعه به دفاتر پیشخوان انجام می شود و الزامی به مراجعه حضوری به بخشداری ها و تحویل فیزیکی مدارک نیست.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.