اخبار > با توجه به گرمای هوا و کاهش ساعات کاری ادارات، مدیران و کارکنان با حضور مستمر و مفید درمحل کار خود، پاسخگوی مراجعین باشند/ کلیه سالن های ورزشی در ایام تابستان در روزهای خاصی از هفته به صورت رایگان در اختیار مردم قرار داده شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩٠١ 

 تاریخ:1401/03/30 


با توجه به گرمای هوا و کاهش ساعات کاری ادارات، مدیران و کارکنان با حضور مستمر و مفید درمحل کار خود، پاسخگوی مراجعین باشند/ کلیه سالن های ورزشی در ایام تابستان در روزهای خاصی از هفته به صورت رایگان در اختیار مردم قرار داده شود

با توجه به گرمای هوا و کاهش ساعات کاری ادارات، مدیران و کارکنان با حضور مستمر و مفید درمحل کار خود، پاسخگوی مراجعین باشند/ کلیه سالن های ورزشی در ایام تابستان در روزهای خاصی از هفته به صورت رایگان در اختیار مردم قرار داده شود

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،ولی بستان سرپرست فرمانداری شهرستان، در سومین نشست شورای اداری بیان داشت: با توجه به گرمای هوا و کاهش ساعات کاری ادارات، مدیران و کارکنان با حضور مستمر و مفید درمحل کار خود، پاسخگوی مراجعین باشند.

دکتر بستان در ادامه با بیان اینکه حضور همه ما برای خدمت رسانی به مردم است افزود: مصوبات جلساتی که جهت بررسي مسائل و مشکلات و با حضور مدیران در شهرها و روستاهای شهرستان برگزار می‌شود لازم الاجراست و مدیران مکلف و موظف به اجرای مصوبات در زمان تعیین شده می باشند.

رئیس شورای اداری شهرستان بستک همچنین خطاب به بخشداران و مدیران دستگاه‌ها اظهار داشت: متأسفانه در برخی از روستاها، شوراها بدون توجه به قوانین، اقدام به فروش زمین می کنند که نیاز است جهت جلوگیری از چالش های بیشتر آگاهی کامل صورت پذیرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک خاطر نشان کرد: با توجه به تأکید استاندار محترم کلیه سالن های ورزشی در ایام تابستان (چه سالن های متعلق به ورزش و جوانان و چه سالن های آموزش آموزش پرورش) حتماً در روزهای خاصی از هفته باید به صورت رایگان در اختیار مردم قرار داده شود. 

دکتر بستان افزود: با توجه به زلزله خیز بودن شهرستان اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان باید همگرایی و برنامه ریزی داشته باشند تا بتوانیم خطرات ناشی از زلزله را کاهش دهیم.

وی در ادامه از مسئولین مربوطه خواست نسبت به رعایت نکات فنی و کارشناسی ساخت و سازهایی که در سطح شهرستان صورت می گیرد نظارت دقیق نمایند تا در مواقع بحران با مشکلات کمتری مواجه شویم.

صرفه جویی در مصرف آب و برق در ادارات، تسریع در پیگیری اسناد مالکیت منازل شهروندان از سوی دستگاه‌های متولی،تعامل و همکاری دستگاه‌های خدمات رسان و تأکید بر خودحفاظتی بیشتر در سطح ادارات و مدارس  شهرستان از دیگر موضوعاتی بود که سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در این جلسه مطرح نمود.

حجت‌الاسلام والمسلمین قائدی امام جمعه شهرستان نیز در سخنانی به نقش تربیتی،محوری و بنیادی مدیران اشاره نمود و بیان داشت:هرگاه سازمان و تشکیلاتی را دریک تشبیه به منزله ساختمانی به حساب آوریم، مدیریت بنیان و اساس این بنا را تشکیل می دهد.

ایشان در ادامه افزود: نوع رفتار،کردار و اندیشه یک مدیر  نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری بر مجموعه تحت امر خود و جامعه خواهد داشت.

در این جلسه پس از ارائه گزارش  رئیس ثبت احوال در خصوص عملکرد یکساله اداره خود،مدیر بنیاد مسکن در خصوص طرح ملی مسکن،رئیس اداره آب و فاضلاب در خصوص وضعیت آب شهرستان،روسای ادارات ورزش و جوانان و آموزش و پرورش جناح در خصوص آمار سالن های تحت اختیار و برنامه های تابستانی و همچنین روسای ادارات جهاد کشاورزی  و صنعت،معدن و تجارت شهرستان پیرامون اقدامات صورت گرفته در راستای تأمین کالاهای اساسی مردم و نظارت بر صنوف مختلف به ارائه گزارش پرداختند.


.انتهای پیام


خروج