اخبار > پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بستک بمناسبت فرارسیدن هفته قوه قضاییه


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩١٣ 

 تاریخ:1401/04/01 


پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بستک بمناسبت فرارسیدن هفته قوه قضاییه

ولی بستان ‌سرپرست فرمانداری شهرستان طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام خمینی(ره)، هفته قوه قضاییه را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک در این پیام آمده است:

     بسم الله الرحمن الرحیم

هفته اول تیرماه هرسال، یادآور شهادت حضرت آیت الله دکتر بهشتی یکی از مخلص ترین یاران انقلاب اسلامی و ۷۲ تن دیگر از نیروهای خدوم و گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی است که به نام هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است.

یقینا کار و تلاش در مسیر عدالت گستری و احقاق حق، خدمتی ارزشمند و فعالیتی الهی است که نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد چرا که خداوند متعال خود بزرگ دادگر و عادلی است که دادگاه عدلش عالمیان را فرا گرفته است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام راحل، فرا رسیدن هفته قوه قضاییه را به همه نیروهای خدوم دستگاه قضا در استان هرمزگان و شهرستان بستک تبریک عرض می نمایم.

امید است در انجام مسئولیت خطیر پاسداری از قانون اساسی و تحقق عدالت وحفظ حقوق شهروندی به عنوان گفتمان اصلی انقلاب اسلامی با استعانت از خداوند متعال و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، همواره موفق و سربلند باشید.

ولی بستان

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک


.انتهای پیام


خروج