اخبار > جلسه تأمين مسکن ایثارگران و ساماندهی گلزار مطهر شهدای شهرستان بستک برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٤٠٣ 

 تاریخ:1401/05/11 


جلسه تأمين مسکن ایثارگران و ساماندهی گلزار مطهر شهدای شهرستان بستک برگزار شد

جلسه تأمین مسکن جامعه ایثارگری و ساماندهی گلزار مطهر شهدا به ریاست دکتر بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک و با حضور اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،دکتر بستان سرپرست فرمانداری شهرستان در ابتدای این جلسه ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) اظهار داشت:امنیت و عزتمندی امروز کشور مدیون و مرهون خون شهدا و رشادت‌ها و دلاورمردی های جانبازان و ایثارگران است  و همه افتخار ما تکریم و خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان می باشد.

دکتر بستان در ادامه ضمن تشکر از خدمات شایسته عبدالله انصاری نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به خانواده شهدا و ايثارگران و همراهی و تعامل مدیران ادارات تأکید کرد: رسیدگی به مشکلات و بررسی نیازمندی ها و مطالبات خانواده شهدا و ایثارگران از اولویت های کاری مدیران و مسئولان شهرستان باشد و اهتمام جدی نسبت به حل این مشکلات داشته باشند.

وی در پایان با اشاره به در پیش بودن ۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی از مسئولین خواست برنامه ریزی لازم جهت دیدار و تکریم و تجلیل از آزادگان را در دستور کار قرار دهند.


.انتهای پیام


خروج