اخبار > تشریح برنامه های بنیاد برکت در چهارمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بستک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٤٣١ 

 تاریخ:1401/05/15 


تشریح برنامه های بنیاد برکت در چهارمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بستک

چهارمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در سالجاری به ریاست جابر محققی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور نمایندگان بنیاد برکت در استان هرمزگان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک،جابر محققی معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان بستک با اعلام اولویت دولت برای حمایت از طرح های نیمه تمام در قالب تسهیلات تبصره ۱۸ بیان داشت: عملکرد شهرستان بستک با شناسایی تنها ۴ طرح نیمه تمام در این خصوص قابل قبول نبوده و می بایست همه دستگاه ها و نهادهای مستقر در شهرستان به هم افزایی تلاش کنند تا طرح های نیمه تمام موجود را شناسایی و برای اتمام پروژه ها مراتب را در چارچوب ضوابط تسهیلات تبصره ۱۸ پیگیری نمایند.

مهندس محققی همچنین با اشاره به خدمات ارزنده بنیاد برکت در کشور و استان افزود: ورود این نهاد انقلابی پرخیروبرکت به شهرستان منشاء برکات فراوانی خواهد شد.

در بخش دیگری از این جلسه راهبر و مشاور مجری بنیاد برکت در غرب هرمزگان به تشریح برنامه های بنیاد در شهرستان بستک پرداخته و خاطر نشان کرد: بیش از ۱۸ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه برای محرومیت زدایی در شهرستان بستک در نظر گرفته شده که در قالب طرح سحاب به متقاضیان روستاهای هدف شناسایی شده شهرستان پرداخت خواهد شد.

لازم به ذکر است در بخش نخست این جلسه بهرام فولادچنگ به عنوان دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بستک گزارشی از وضعیت مصوبات جلسات گذشته ارائه و در این خصوص گفت: طی سه جلسه گذشته ۷ مصوبه در خصوص تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه، مشاغل خانگی و سامانه رصد منعقد گردیده که ۸۰ درصد آن کاملاً عملیاتی شده است.

فولادچنگ افزود: پرداخت ۲ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ در ۴ ماهه نخست سال جاری باعث راه اندازی ۴ واحد تولیدی و ایجاد ۱۰ شغل جدید گردیده است.


.انتهای پیام


خروج